METANCITY – nejen Hip hop

Headdy má nový klip, jmenuje se Dalo mi sílu a hostuje David Steel

Headdyho nová deska Ante Portas vyšla těsně před koncem loňského roku. Z toho alba se prvního vizuálního zpracování v podobě videoklipu dočkala skladba Faya We Burn s hostujícím švýcarsko-guadeloupským reggae masérem Cali P. A před několika dny bylo na TV Óčko premiérově představeno nové video z desky na track Dalo Mi Sílu.

Headdy o sloky dělí s poměrně novou, ale zato velmi kontroverzní postavou českého hip-hopu – Davidem Steelem. Klip, který v českém/slovenském hip-hopu rozhodně nemá obdoby a který svojí originalitou posouvá laťku domácích klipů zase o kus nahoru, můžete už dnes shlédnout také na youtube.

O jaké originalitě se tady mluví? K předtočeným davovým scénám se v průběhu prosince a ledna natočily interiéry v ateliérech historického statku Three Brothers Production. Během dalších dvou měsíců se pak stříhalo, klíčovalo a postprodukovalo. Výsledkem je originální propojení hip-hopu a historického výpravného zpracování tématu.

Jak to celé dopadlo? To si můžete zhodnotit sami právě teď. O scénář a režii se postaral David Kočár, kameru obsluhoval Libor Čevelík, stříhal Miroslav Bláha a Kuba Soldán si vzal na starost visual EFX. Videoklip Dalo mi síluDavidem Steelem sledujte zde.

www.headdy.com

Tagy: Headdy, David Steel, Dalo mi sílu, David Kočár

Rubrika: Články, 12. března 2009, LowaKomentáře

07.12 - 13. března 2009

........  

..Asi stálo hosně práce a peněz to natočit…, ale nějak mě to nebaví. David Steel má až nehezky nepřirozený hlas a fádní rýmy. Potlačil ten trek o 50% níže než mohl být.


07.13 - 13. března 2009

hodně  


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama