METANCITY – nejen Hip hop

Big Air Contest & Jib Jam, poslední ski & snb sezóny za tři dny na Pustevnách

Jaro pomalu klepe na dveře, zimním sportům ještě letos neodzvonilo. Dne 14. března se koná v areálu Pustevny v Beskydech snad poslední snowboardové a ski závody v Big Air Contestu a Jib Jamu.

Patronem tohoto závodů je havířovský skate & snowboard shop Honky Tonk. Hlavními sponzory jsou Red Bull a Dakine. Během celého dnes Vás budou hudebně doprovázet DJ Poet Jam, který patří mezi nejlepší breakbeatové DJ's široko daleko a havířovský DJ Ondra.

Jako součást programu bude přistavěn sněžný bar s grilem a nebo si můžete vyskoušet snowskate. Startovné je 50 Kč, v ceně je klobása a drink Red Bull. Prezentace je od 8.30 u výstupní stanice lanovky. Od 9.00 začíná trening a od 10.30 začíná závod jak pro lyžaře, tak snowboardisty.

Pojede se o price money 5000 kč a mnoho dalších hodnotných cen (Represent a Dakine). Po skončení závodu je připravená after party, která bude probíhat až do rána.

Tímto zveme všechny příznivce zimy a poslednich zimních radovánek.

Tagy: ski snb jam, big air contest, pustevny, DJ Poet Jam

Rubrika: Tipy, 11. března 2009, FikKomentáře

15.09 - 12. března 2009

 

OMG, kdo mě tam napsal jako dj ondra:D:D to!!


fik
08.35 - 13. března 2009

 

nevedel, jsem…:-D.Priste uz bude vedet:-D


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama