METANCITY – nejen Hip hop

Classics Hip Hop už potřetí v Opavě, tentokrát zarámusí Pio Squad a Safari

Měsíc březen už je v plném proudu, a tak je nejvyšší čas, abychom si řekli, kdo vystoupí na další akci ze série Classics Hip Hop. Na den 21. března jsme si pro vás nachystali hned dvě zajímavá jména. Zklamáni nebudou ani nadšenci do severomoravské scény, ani ti, kteří si potrpí na opravdu ta nejslavnější jména.

V pořadí již třetí díl Classics Hip Hop nabídne opět skvělé koncerty. Tentokrát k nám zavítá ostravská banda Safari,o které už jste určitě slyšeli anebo máte doma jejich debutové album Freonrap. Safari budou předskakovat hlavním hvězdám večera. Těmi nebude nikdo jiný než jihlavští Pio Squad, kteří loni vydali skvělé album Interview, jež bylo zařazeno do užšího výběru cen Akademie populární hudby..

Ať už si Pio, tedy J-Kid, eFko a Eurodel Anděla odnesou nebo ne, tato parta je zárukou toho, že v Opavě rozhodně nebude nuda. Jejich koncerty jsou pověstné a v Opavě vždy a maximálně oblíbené, takže rozhodování o jejich pozvání nebylo příliš dlouhé a my se nemužeme dočkat na jejich show. Tu si jistě nenecháte ujít ani vy!

O vaši zábavu před a po koncertech se bude starat spousta DJ's, kteří mají nachystány ty největší pecky, a my doufáme, že se bude tančit až do brzkého rána. Vstupné na tuto akci činí 100 Kč. Neváhejte a 21. března zavítejte do Opavy do klubu The Place!

Tagy: Pio Squad, Classics Hip Hop, Safari, Opava The Place

Rubrika: Tipy, 10. března 2009, ClassicsKomentáře

19.57 - 10. března 2009

 

doufam že bude hafo lidi bude to GOOD PARTY


22.30 - 10. března 2009

 

luxusni partye´s


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama