METANCITY – nejen Hip hop

Michael Jackson ohlásil návrat, Prince zase datum vydání nové desky

Popravdě nevím, kterou zprávou začít. Takže to vezmu od té více překvapivé. Dva velikáni osmdesátých let, jedny z největších osobností populární hudby vůbec a idoly milionů lidí po celém světě o sobě zase dali znát, a co je nejlepší, pouze z hlediska muzikálního.

Michael Jackson je zpěvák, tanečník a technologický vizionář, jemuž byla koruna Krále popu odebrána pravděpodobně i těmi nejoddanějšími posluchači. Uvidíme, jak tedy fanoušci MJ zareagují na jeho ohlášení, které pronesl před několika dny v londýnské O2 Aréně a které zřejmě zapudilo všechny nedávné zprávy o Majklově údajně chatrném zdraví. Jacko plánuje po vzoru níže uvedeného sérii vystoupení ve zmíněné O2 Aréně, přičemž její začátek byl stanoven na měsíc červen. Velké finále? To se nechme překvapit. Myslím, že o prodej lístků se každopádně bát nemusí. Záznam z tiskové konference sledujte zde.

Prince je génius, který v hudbě dokázal prakticky vše. Zvláště úctyhodná je jeho vlastnost nadprodukce, které ovšem v posledních letech nebyl moc věrný. Jeho fanoušky nicméně jistě potěší zpráva, že čas čekání se zkrátil na pouhopouhý měsíc. Jak uvedla Andrea Počepická na Groove-on, nejnovější mistrův počin vyjde jako trojCD, a to především z toho důvodu, aby Princeovy sólové záležitosti – Lotus Flow3r a MPLSound – nezastínily poslední z avizovaných projektů – album Elixir zpěvačky jménem Bria Valente. Datum vydání: 29. března.

Tagy: Prince, Lotus Flow3r, Bria Valente, Michael Jackson, O2 Arena London

Rubrika: Tipy, 6. března 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama