METANCITY – nejen Hip hop

Good fellaz uvádí: Pátek třináctého s Khomatorem, Hosty odjinud a Safari v Těšíně

Český Těšín, to je město, kde se dlouhou dobu žádná hiphopová párty nekonala. To by ale nebyl Bomber a spol., aby tuto nepříznivou situaci nechtěli napravit. Již příští pátek 13. března se můžete těšit na bohatý rapový program v moustledžndery klubu Dziupla, který prošel rekonstrukcí. Na koho se můžete těšit?

Rapové koncerty budou tři a těšit se můžete na ostravsko-bohumínské Hosty odjinud, havířovského Khomatora s DJem Venczou a ostravské Safari, u kterých stojí za to zmínit, že jejich koncert v havířovském Jazz Clubu nakonec neproběhne, jelikož bylo zrušeno celé hiphopové kolo Líhně pro nedostatek zájemců. Pokud jste se však na Safari těšili, v Těšíně máte možnost své pocity ventilovat.

Kromě koncertů je na programu samosebou bavíčko až do rána. Hrát budou DJ's Necroz, Vencza a Česki. Dalšími věcmi, které vás možná přesvědčí pro strávení pátečního večera na této akci, jsou promítání graffiti videí, tři panáky za cenu dvou nebo vstupné pouhých padesát korun.

Na místě si taky můžete koupit CD's všech tří kapel, a sice V.L.N.A., Silezja unja a Freonrap. Klub najdete kousek od vlakového nádraží, cestou k polským hranicím po levé straně v uličce za hotelem Piast. Nemůžete to nenajít. Od vlakáče je to osmdesát metrů. Takže v pátek, partyjo. Elo.

Tagy: Dziupla Český Těšín, Khomator, Safari, Hosté odjinud, DJ Česki, Necroz, Vencza

Rubrika: Tipy, 5. března 2009, KhomathorKomentáře

bb
08.14 - 6. března 2009

plagoš?  

Ty voe ten plagoš je…:)


08.50 - 7. března 2009

bb  

No tak ten je :-O Zrovna na to taky čumím a nestačím se divit :-)


11.25 - 7. března 2009

 

Věřím, že párty bude minimálně o 90% lepší než plakát:) To je fakt, ten se nepovedl.


13.15 - 8. března 2009

chjo  

jak uz se resi take p*****y okolo plakatku tak to uz je na me vazne moc :-(


16.55 - 11. března 2009

vanito  

no myslím si že plakát musí nějak vypadat, když má být dobrá párty, to zas není takový problém, ne?:)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama