METANCITY – nejen Hip hop

Silezja unja má konečně první videoklip, sleduj Khomatora, Zbixona, Verse a další

Omluva, to je první slovo, které bych rád řekl, než vám řeknu podrobnosti ohledně videoklipu Silezja unja, který měl premiéru v sobotu na Metan Hip Hopu s Kontra­fakt. Omlouvám se všem, kteří na něj netrpělivě čekali, psali, přestali doufat. Ale je to konečně tu. Klip je hotov a čeká na vás!

Klip, který jsme točili koncem srpna. se protáhl hned z několika důvodů. Tím prvním byla časová indispozice lidí, kteří nám jej točili a stříhali. Další věcí, která celý klip málem pohřbila bylo vykradení bytu kameramana Martina. Krom dalších věcí zmizely také kazety i kamera. Materiál, který se stahnul do PC několik dní před krádeží, se musel restaurovat, protože nebyl importován v požadovaném formátu. Vše se protáhlo až do ledna, kdy jsme začínali se střihem. Každopádně nám klip zabral celé dny nervů, potu, cest do Prahy do studia.

Obrovský dík patří Davidovi z firmy Free-Dee, jenž si tento klip vzal pod křídla a bez jeho ochoty a obětavosti by vůbec nevznikl. Díky patří samozřejmě také kameramanovi Marťasovi a Sašovi s, který strávil spoustu hodin u střihu a postprodukce. Speciální poděkování patří také homeboyovi Hemíkovi, bez jehož spojky by se klip nestihl v Marley promítnout.

Tohle společné dílo, není sice extra profi, ale je děláno s laskou k věci. Snažili jsme se všichni, snad ho oceníte. V hlavních rolích Khomator, Zbixon, Vers, ve vedlejších rolích například Safari a další a další jak z Havířova, Ostravy, tak dalších částí severní Moravy, kteří přijeli podpořit. Díky všem za trpělivost a support! Sledujte zde, stahujte tu. Onelove.

Khomator

Tagy: Khomator, Silezja unja klip, Vers, Zbixon, Neri, Free-Dee

Rubrika: Články, 2. března 2009, KhomathorKomentáře

11.43 - 2. března 2009

Klip prekonal dokonce me ocekavani  

Libi moc;


13.10 - 2. března 2009

Že by fakt konečně:))))  

Výběr skladby výborny(nakonec jiná skladba by ani v uvahu nepřipadala).Sce­nář,atmosfera s klipu na výbornou.(hodně mi to připomíná Sluneční stát)Jde z toho cítit upřímnost.Jedina vytka pro mě a proč davam klipu 2 je Khomator(jeho flouw to kazí,ale dá se to vydržet).Ti poláci jsou skvělí.


13.27 - 2. března 2009

 

líbí


15.57 - 2. března 2009

 

dobry klip jak cyp!!!libisemi dobre chlapi:::::


19.54 - 2. března 2009

 

hodně povedený klip a hodně povedená párty…


23.23 - 2. března 2009

klip je fajný  

to krupik: khomatorova flow to kazí ??? :D to snad ne… murcite nemluvim jen za sebe kdyz rikam ze to tak urcite neni.. bohuzel polákům nerozummím, tím pádem textově můžu hodnotit jen khomu,, kdybych uz mel neco kritizovat (ale tohle je v dobrem slova smyslu), tak je to samotne „cele“ jméno treku… myslím to takhle HIRS SKLAD – Silezja unja Feat Khomator… jinak je všechno O.K.,, respekt


05.11 - 3. března 2009

Pro meksiko  

Nesdílím názor,že čím rychleji slova vybliješ tím je rap kvalitnejší.Mám raději,když slyším ve slovech melodii.Proto mi to od khomatora nesedí.Ti poláci to dávají skvěle.První má hodně dobré rýmy a zabarevení hlasu,druhý kumpel se snaží právě o melodii ve slovech což je dle mého nazoru super.Může to být i daným jazykem.Polština se mi zdá na rýmování lepší(teda pokud zrovna neposloucháš Nohavicu,ale ten je zcela někde jinde,co se slov týče).Jestli mohu doporučím ti,aby sis poslechl Lonu a Fenomen.Jejich hudba je právě taková.


23.26 - 3. března 2009

no  

konecne nejakej dalsi klip, nez safari z roku 2000 )))) jestli se tady bavime o flow, tak prave ten posledni z Hirs ma tu flow mam takovej pocit nejslabsi )


18.37 - 4. března 2009

 

KHOMATOROVA flow je naprosto v pořádku prostě Khomatorova flow


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama