METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Kemp 2009 potvrzuje první jména, je mezi nimi i Lady Sovereign

Hip Hop Kemp 2009 neukazuje svým fanouškům záda. Hip Hop Kemp 2009 ukazuje prsa a hází do placu první potvrzená jména letošního line-upu. Hip Hop Kemp je hrdý na to, že jako první doveze do Čech střapatou Lady Sovereign z Anglie a už teď klidní nervozitu ohledně zásadní části zásadních hráčů domácích týmů: Vladimir 518, Kontrafakt, Pio Squad, Vec plus Zverina, Indy & Wich, Moja reč se jmenují první potvrzené domácí kapely.

Vlastně samé dobré zprávy. Největší trpaslík ve hře, přidrzlá, vtipná a energii chrlící Lady Sovereign je zpátky v plné síle. Místo slovního fotbalu s psycho terapeutem a nahánění vlastních démonů si poslední dobou krátila dlouhou chvíli ve studiu. Už výborné singly/videa I Got You Dancing (především remixová verze a la Semothy Jones aneb všechno, co teď potřebujete poslouchat, je drzý ženský rap a klávesy a la 80’s a přitom sledovat taneční figury a la Jacko a jeho parta zombies, je prostě lahůdka) a So Human se samplem The Cure připomněli, na koho dávat bacha

A už na 7. dubna přichystala SOV celou desku nazvanou Jigsaw. Mix, co má na webu, je důkazem, že hymnami Random nebo Love Me Or Hate Me to rozhodně neskončilo. Boty si možná kupuje v dětském koutku, ale v rapu by se téhle kousající první dámě evropského female rapu nepostavil ani Mike Tyson… Bál by se o uši. Mezi sukněmi na mikrofonu nemá konkurenci, dává rychle, dává pomalu, ale vždycky libově a VTIPNĚ. SOV o sobě říká, že je všechno, jen ne váš průměrný rapper. Čekejme tedy od ní nečekané, cokoliv, jen ne že bychom se první večer – ve čtvrtek 20. srpna na Hip Hop Kempu nudili.

A protože nemyslíme jen na hosty, ale samozřejmě i na domácí, máme pro vás již teď první dávku domácího nej. Není to pochopitelně ještě ani zdaleka kompletní, ale pro představu jistě postačující. Jsou to ti, kdo loni vydali nejlepší desky nebo se na to chystají letos. Jsou to ti, co tady měsíc co měsíc na koncertních pódiích nejvíc diktují a nejvíc vás baví jak v Čechách, tak na Slovensku. Takže ještě jednou: Vladimir 518, Kontrafakt, Pio Squad, Vec plus Zverina, Indy & Wich, Moja reč. Jména, co znáte, a ona znají vás, jména, která nepotřebují představovat ani komentovat.

Hip Hop Kemp 2009 proběhne od čtvrtka 20. srpna do soboty 22. srpna ve Festival Parku v Hradci Králové a k těmto prvním jménům přibudou již velmi velmi brzy další. Zatím můžeš hádat, kdo to bude a těšit se, co přijde. Bude to velký a na tom si zažvejkej.

Tagy: Hip Hop Kemp 2009, Lady Sovereign, Hradec Králové Festival park

Rubrika: Články, 1. března 2009, AffroKomentáře

09.45 - 1. března 2009

????  

myslim,ze tu chybi zakladni kapela u nas. ideafatte


11.32 - 1. března 2009

 

myslím že je to každý rok stejné… a myslím že tentokrát už nepojedu.. abych jel k vůli dvou kapelám a nakonec je neviděl protože ani jedna nepřijede tak to radši amsterdam :o)


Ema Ikona k nicku: Ema
13.05 - 1. března 2009

jarus:)  

ja bych spis brecela, ze znam jen jedno zahranicni jmeno, nez ze tam bude-nebude IF:)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama