METANCITY – nejen Hip hop

Street Level Vol. 3 se uskuteční za týden v Marley, přijď si zatancovat a vyhrát ceny

Taneční škola Mládí Ostrava a Roots Company pořádají exkluzivní taneční událost Moravskoslezského kraje. Battle v hip hop jeden na jednoho a v house dance battlu jeden na jednoho pro začínající nebo mírně pokročilí dancery, kteří mají chuť si zkusit své schopnosti a ukázat co v nich je.

Pohlaví ani věk nerozhoduje. Akce se koná 7. března od 16.00 hodin v klubu Marley v Ostravě, který se nachází na Výstavišti na Černé louce v pavilónu C. Na vítěze čekají poháry a oblečení, které věnoval Queens Hip Hop Shop.

Aby byly výsledky skutečně dobře vyhodnoceny, zasednou do poroty ti nejlepší. Jedná se o AlčuAlyaschca Crew z Olomouce, FidlajsT-bass v Hradci Králové a Sanchez také z T-bass & Dance2×s z Prahy,

Celou akci bude moderovat KmínHelax Dance Music Radia a hrát bude DJ Lowa. V rámci akce bude také Break Dance Jam, kde porota vybere best trick, který bude ohodnocen oblečením od sponzorů. Po akci bude následovat after party až do rána.

Vstup je symbolických 50 kč.

Kdo by měl zájem, může se přihlásit i na nedělní workshopy pod vedením porotců soutěže. Registrace a více informací najdete na www.vladu.info.

Tagy: Marley, Street Level Vol. 3, Alyascha Crew, T-Bass, Dance2xs, Kmín

Rubrika: Tipy, 1. března 2009, LowaKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama