METANCITY – nejen Hip hop

Kontrafakt dnes večer v Marley, Khomator promítne klip a zadarmo půjdou...

Aby bylo jasno, Kontrafakt dnes večer vystoupí v Marley. Doufejme společně, že nepřekvapí pouze pan zvukař a pan světlař, ale i Ego, Rytmus, Anys, kteří si nespletou lokál a dorazí včas. Ať tak, či onak, o vaši zábavu by mělo být dobře postaráno. Piešťany podpoří Havířov, čili Khoma a DJ Vencza, a Ostrava, tedy G-Money a prý Alarm.

Zásadní novinkou je Khomatorova zpráva, že jeho první videoklip k titulnímu singlu Silezja Unja je již konečně na světě a své premiéry se dočká právě v Marley po skončení jeho koncertu. Více informací o klipu jako takovém se dozvíte posléze.

Veškeré podstatné skutečnosti jsme si připomenuli a nové zohlednili, a tak se dostáváme k poslední záležitosti spjaté s celým tímto Metan Hip Hopem, jíž je vyhodnocení soutěže. Ta byla z naší strany spuštěna zhruba před týdnem. Ptali jsme se, jak se jmenuje připravované DVD Kontrafaktu. Samozřejmě jsme očekávali ve vašich emailech odpověď Kaporal Tour 2008. Veškeré další alternativy typu Kapr Tour byly sice natolik poetické, že jsme o jejich zařazení do losování váhali, přesto jsme se nakonec po redakční poradě rozhodli zůstat féroví a dále nezmenšovat šanci těm, kteří správnou odpověď věděli nebo si ji dokázali najít.

Abych to dále nenatahoval, vyhráli Radka a Jan Nahodilovi, zřejmě sourozenci, možná manželé nebo nic z toho. Oba každopádně dostali svůj vlastní email s dalšími instrukcemi. Přejte jim to a užijte si večerní koncert v Marley. Finito.

Tagy: Kontrafakt, Marley, Kaporal Tour 2008, Ego, Rytmus, Bozk na rozlúčku

Rubrika: Články, 28. února 2009, RavenakKomentáře

11.47 - 28. února 2009

money a alrm  

neeee dva vyfetovanci co neumeji hrat


14.26 - 28. února 2009

Tez myslim Jarus…  

asi tak prasi se jim to odevsad! V nasem kraji je vice zajimavych a dravych lidi ted jsem si vsiml ze vzniklo par veci v nasem kraji ktere by me zajimaly.. nez zrovna ti dva nastrelovaci!


hoz
17.04 - 28. února 2009

jarmila – Vladimir  

O co vam vlastne jde??


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama