METANCITY – nejen Hip hop

King Shit Freestyle Battle v Havířově se blíží! Sleduj plakát a kompletní info

Holla, zdravím všechny, kteří rádi betlují, a samosebou ty, které baví poslouchat a vidět slovní zdevastování soupeře na vlastní oči. Jak jsem před dvěma týdny informoval, dne 14. března se v havířovském Helax Clubu Stodola uskuteční King shit freestyle battle. Královské lejno chce pokrýt především celou Moravu, ale nebrání se ani nájezdům z Čech či Slovenska.

Tenhle celomoravský freestyle battle sponzoruje firma Titty Twister, která dodala věcné ceny. Vítěz se může těšit na nákupní poukaz za tisíce korun, nějaký ten šampus, věčnou slávu a velkou trofej pro moravského šampióna. Nahrávací studio Bussynessland v Ostravě věnuje vítězi také nahrání tracku zdarma. S prázdnou však neodejde ani druhé a třetí místo. Na freestylové vícemisáky čekají také věcné ceny a něco ostřejšího do žaludku – nemyslíme samozřejmě kudlu před klubem, hehe.

Jistě vás zajímá, jak bude battle probíhat. Maximální množství přihlášených battlerů je třicet. V současné době je registrováno šestnáct lidí, takže neváhejte. Na MC'z máme nachystáno spousty ostrých beatů a překvapení, které prověří jejich um a fans rozhodně pobaví. Vše podstatné se dovíte na místě od Khomatora, který bude celý battle moderovat.

Porota bude čtyřčlenná a usednou v ní nezávislé osobnosti, o kterých jsme přesvědčení, že dokažou spravedlivě rozhodnout. Jako speciální host přijede Jazzy (ex DeFuckTo) ze Zlína. Všichni návštěvníci, kteří se chystají téhle akce zúčastnit mají možnost battle přímo ovlivnit, jelikož pátý rozhodující hlas budete mít právě vy – publikum. Zasáhnout však můžete ještě jinak! Vyzývám všechny aby si připravili pro MC's téma na freestyle. Samozřejmě očekáváme šílenosti, které je potrápí. Témata typu „rap“, „ulice“, „moje jméno“ a podobné si nechte doma. Témata můžete přinést na lístečcích z domů a odevzdat u horního baru, nebo je napsat přímo na horním baru. Barmani je vloží do klobouku a zbývá jen čekat, kdo z MC's si vytáhne větší hell. Bude to funky, snažte se.

Přihlášky na battle posílejte na email khomathor@seznam.cz do předmětu uvědtě King Shit a ve zprávě uveďte své jméno, pod kterým chcete vystupovat a vaše město.

Krom battlu se můžete samozřejmě těšit na celonoční hiphopový mejdan, jak je ve Stodole dobrým zvykem. K poslechu a tanci měla hrát Eva a Vašek, ale Eva si něco udělala o rampouch, takže jí zastoupí Nironicův DJ Rawal. Kdo tohodle člověka slyšel hrát, ten ví, že pod jeho rukama se před pátou spát nechodí. Eva není, Vašek však zůstává. DJ Vencza alias DJ nemamzimnigumycype má pro vás porci kvalitních tracků, na které se půlky masíruji sami o sebe.

Čekejte také speciální akce na baru a pivo do desíti hodin za komančovských 12 korun, anblívbl! Vstupné šedesát korun, startujeme v osm večír. 14. března se rozhodné o králi Moravy. Buď u toho a bav se královsky!

Tagy: King Shit Freestyle Battle, Havířov Stodola, Khomator, Jazzy

Rubrika: Články, 26. února 2009, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama