METANCITY – nejen Hip hop

Rytmus dnes na Hip Hop Factory a soutěž o lístky na Metan Hip Hop s Kontrafakt

Dnes, ostatně jako každé úterý, se večer od 19.00 hodin rozjede na vlnách Rádia Helax show DJe Lowy a G-Moneyho Hip Hop Factory. Tentokrát však bude speciální hned dvěma skutečnostmi, a tak určitě nikomu nebude vadit, když se o nich teď zmíníme.

V sobotu 28. února se v ostravskému klubu Marley na Černé louce uskuteční po delší pauze další díl ze série Metan Hip Hop. Hlavní hvězdou večera bude slovenská skupina Kontrafakt a právě s jedním z jejích členů si budou moderátoři Hip Hop Factory dnes večer povídat. Nabídku interview přijal sám Rytmus, takže pokud vás zajímá, co můžete poslední únorový den čekat, jakož jistě i další informace ze stáje Kontrafakt, rozhodně se nalaďte na 93,7 FM anebo poslouchejte na www.helax.tv.

A protože bude celý pořad tak trochu „kontrafaktov­ský“, LowaG-Moneym vyjednali u pořadatelů soutěž o lístky zdarma. Já bych v této souvislosti jen dodal, že soutěž na Metancity stále pokračuje, takže pokud chcete zkusit štěstí hned dvakrát, není nic snazšího. Je jasné, že 28. února bude v Marley horko. Poslouchejte Hip Hop Factory a dozvíte se více.

Tagy: Metan Hip Hop, Marley, Kontrafakt, Rytmus, Hip Hop Factory, DJ Lowa, G-Money

Rubrika: Tipy, 24. února 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama