METANCITY – nejen Hip hop

Miretz vydává opět na Owntempo a posunuje domácí dubstepovou scénu

Letos podruhé přichází Owntempo Session series. Po Rhyan Harden se představuje mladý slovenský producent Miretz, který uvádí tři své tracky. Miretz již dříve vydával věci na Owntempu, Kursed Rec. a zasluhuje se nemalou měrou o posun slovenské dubstepové scény. Nyní nám dává nahlédnout do skutečně nablýskané sbírky klenotů.

Zatímco Miretzovy Device a There Is No Formula jsou hutnější technem nasáklé tracky, Road To Hell je libová sekaná, nezapomenutelný zážitek s mocným beatem bořícím mýty i hranice. Užívejte!

Label Owntempo Recordings vznikl na podzim 2007 jako dítko českého dubstepového producenta Side9000. Zaměřuje se především na vydávání české grime/dubstepové produkce. Do budoucna si label dává za cíl přiblížit lidem i experimentání dubstepové fúze, minimalistické vize a technorytmem procítěné tracky.

Tracklist:

01.Device
02.Road To Hell
03.There Is No Formula

Miretz
Owntempo

Tagy: Miretz, dubstep, Owntempo, Side9000

Rubrika: Tipy, 23. února 2009, OwntempoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama