METANCITY – nejen Hip hop

Classic Hip Hop Vol. 2 již zítra, soutěž o Ryesův Talamus má své výherce

Návrat prvoligového hip-hopu do města Opavy se zase o něco přiblížil. Do akce s názvem Classic Hip Hop Vol. 2, která se za přítomnosti vystupujících jako Vec, Zverina, IdeaFatte a Ryes uskuteční zítra v The Place, zbývá už jen pár dní a na nás je, abychom zveřejnili výsledky soutěže, kterou jsme s touto akcí spojili.

Zhruba před týdnem jsme se vás ptali na Ryesův první videoklip a jména lidí, kteří mu s ním pomáhali. Většina z vás uvedla obě informace, a tak bylo losování o to složitější. V každém případě jsme vylosovali následující pětici, jež by v tuto dobu již měla dostat email s dalšími informacemi.

Pět kusů Ryesova alba Talamus, které bylo vydáno pod Ty Nikdy Records a které bude na Classic Hip Hop Vol. 2 také pokřtěno jejím představitelem, dostanou tito: Vilém Žytek, Kateřina Křehulová, Jiří Krečmer, Jan Hejda a Lenka Zuvačová. Gratulujeme.

IdeaFatte
Ryes

Tagy: Classic Hip Hop Vol. 2, Ryes, Talamus, IdeaFatte, Ty Nikdy Records, Vec

Rubrika: Články, 20. února 2009, RavenakKomentáře

16.14 - 22. února 2009

Dalo se no…  

Jou jou akce byla dobra ,akorat prislo malo lidi na to co tam vystupovalo za hvezdy a vetsina s tou drzosti ani nepodporila ryese v jeho krestu a ten z toho byl nejaky odvareny


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama