METANCITY – nejen Hip hop

Kontrafakt s posledním videem Bozk na rozlúčku a soutěž o vstupy na Metan Hip Hop

Nejprodávanější česko-slovenská hiphopová kapela poslední doby o sobě zase dává slyšet a my jsme rádi, že tentokrát pouze na poli hudebním. Kontrafakt pomalu uzavírají éru s názvem Bozk na rozlúčku, a to pomocí nejnovějšího videoklipu ke skladbě stejného jména. Podle všeho se má jednat o poslední počin trojky Ego, Rytmus, Aneš před vydáním jejich v pořadí již druhého koncertního DVD.

Podrobnosti nevíme, ale možná budeme o něco málo moudřejší po akci Metan Hip Hop, kde KF vystoupí. Metan Hip Hop se uskuteční v sobotu 28. února v ostravském klubu Marley na Černé louce. Program doplní slezská stár KhomatorDJ Venczou a G-MoneyAlarmem. Hrát bude česko-slovenský šampion DJ Lowa.

Vstupné činí 150 Kč. Pokud však máte lepší nápad, jak tento obnos utratit, určitě vám přijde vhod soutěž o dva volné vstupy, kterou jsme pro vás společně s promotéry Cyberfire přichystali. Otázka není zas tak složitá, takže šanci má opravdu každý. Ptáme se, jak se bude jmenovat druhé DVD od Kontrafakt, jež by mělo spatřit světlo světa na jaře tohoto roku.

Odpovědi posílejte na starou známou soutez@metancity.com. Do předmětu uveďte heslo KF a vedle odpovědi nezapomeňte připsat vaše plné jméno, jinak vás těžko na party pustím. Přejeme hodně štěstí. Správné odpovědi vylosujeme za týden. Výherci dostnaou vědět emailem a ostatní se o nich dozví pravděpodobně v diskusi tohoto článku.

Tagy: Kontrafakt, Bozk na rozlúčku, Metan Hip Hop, Ego, Rytmus, Aneš

Rubrika: Články, 18. února 2009, RavenakKomentáře

14.21 - 27. února 2009

 

kdy budou známy výsledky?


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama