METANCITY – nejen Hip hop

Guru's Jazzmatazz se vrací do Česka, pětičlenná show proběhne v klubu Roxy

Už to bude skoro šestnáct let, kdy se americký rapper Guru umělecky odpoutal od své kapely s DJ Premierem – Gang Starr – a vydal se i na sólovou dráhu, kterou si vydláždil čtyřmi vynikajícími deskami vydanými pod projektem Guru's Jazzma­tazz.

A právě s Guru's Jazzma­tazz feat. Solar & The 7 Grand Players se vrací 1. dubna 2009 po čtyřech letech do pražského klubu Roxy, aby vám dokázal, že hip-hop si s jazzem nejen skvěle rozumí, ale nebrání se – což dokazuje zejména poslední čtvrté album – přibrat k sobě prvky soulu, funku a rocku.

Vedle Gurua podle všeho dorazí i další čtveřice muzikantů. Mezi nimi nebude chybět například mixtapová legenda DJ Doo Wop či producent Solar, se kterým Guru založil 7 Grand Records a se kterým plánuje na březen nové album Guru 8.0 Lost and Found.

Vstupenky lze již teď zakoupit v předprodejích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 390 Kč plus poplatek. Pokud nestihnete pořídit v rámci předprodeje, který končí v den před koncertem, na místě pak pořídíte za 490 Kč.

Guru's Jazzmatazz
Guru's Jazzmatazz Myspace

Tagy: Guru, Solar, Guru's Jazzmatazz feat. Solar & 7 Grand Players, Guru 8.0 Lost and Found, Roxy

Rubrika: Články, 18. února 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama