METANCITY – nejen Hip hop

B-Day Bounce se rozrostl o další jména, mimo mnoho dalších dorazí i Kurupt

V pátek 20. února vypukne v pražském Pacha klubu mejdan, o kterém už slyšel bezesporu každý. Tu noc vystoupí na jednom podiu „Prince of Crunk“ Lil' Scrappy, oficiální deejay 50 Centa – Whoo Kid, dalším z G-Unit bude 40 Glocc a Gail Gotti.

Aby toho nebylo málo, z Francie dorazí DJ Cut Killer a Matt Moerdock. Spolu s domácím DJ Wichem můžeš slyšet Rasca a jejich On and OnThe Golden Touch. Nebude chybět vystoupení slovenských Kontrafakt, skvělou show za gramcema předvede i německý DJ Mad Skill & Neffstar, Latin Prince z USA, italský Big Fish a domácí Kwé.

Pokud stále váháš, jestli naběhnout do předprodeje a dát za tohle 130 Kč, čti dál! Další na této narozeninové party bude Kurupt z party Dogg Pound kolem Snoopa, od kterého určitě uslyšíš Much Higher a Coasting naživo, Ameriku doplní kámoš B-Reala a Cashise Young De a v Německu žijící Young Sixx. Speciálními hosty večera budou: Dara Rolins, Tina, Nironic, Indy a Marcus Tran Band.

Tato akce se nebude již nikdy opakovat. Pacha má omezenou kapacitu cca 1200 lidí. Lístky seženeš v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) a pražských hiphopových shopech Queens a Rapublic. Start akce začne úderem deváté hodiny večerní, a pokud nebude vyprodáno předem, na místě by měl být vstup 250 Kč. Více informací o celé akci najdeš na www.skoop.cz.

Tagy: Little Big Rob, Pacha Praha, Lil Scrappy, Skoop Entertainment, Kurupt, 40 Glocc

Rubrika: Články, 15. února 2009, SkoopKomentáře

07.04 - 19. února 2009

->  

to je aspoň šou :-)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama