METANCITY – nejen Hip hop

Turntable Jazz je úžasný mixtape DJe ZedVantze, stahuj a neboj se toho!

Blogosféra patří mezi nejzajímavější místa virtuálního světa. Vytvářejí ji fanoušci pro fanoušky, a tak je jasné, že pro vás mají vždy to nejlepší. Při mém posledním surfování po blozích jsem narazil na mixtape se zajímavě znějícím názvem Turntable Jazz, o který se postaral mně do té doby neznámý DJ ZedVantz z Toronta.

Dílo Turntable Jazz zcela vystihuje jeho jméno. Jedná se o mixtape, který propojuje staré jazzové šlágry s hiphopovými groovy, jedná se o mixtape, kde DJ mluví rukama. ZedVantz namíchal Turntable Jazz již v loňském roce. Vzhledem k tomu, že jsem na českých webech neobjevil jedinou zmínku, která by se ho týkala, rozhodl jsem se, že ho nemůžu nezprostředkovat dál. Turntable Jazz je totiž především naprosto úžasný.

Více než pětatřicetiminutový mixtape, na kterém naleznete jak povedený remix Billie Holiday či řežbu v podobě Good Lord od Kormac, tak klasiku Swing Set od Cut Chemist & Numark z alba Quality Control od Jurassic 5 a mnohem mnohem více. Zajímá-li vás, kdo je DJ ZedVantz, čtěte interview zde. Chcete-li si Turntable Jazz užít na vlastní kůži, zamiřte sem. Jen dodám, že stažený soubor je před přehráním nutno přejmenovat do formátu *.mp3.

Tracklist:

01. Free The Robots – You Let Me down Billie Holiday RMX
02. Chinese Man – I've Got That Tune
03. Kormac – Good Lord
04. Funky Fresh Few – First Met You
05. A-ko – Fire
06. Mooch – My Spider Walks Again
07. Rube – Another Gone Record
08. Rube – Big Band Jump
09. A-ko – Soul '69 (part 2)
10. C.M.R. – Artichaut
11. Cut Chemist & Numark – Swing Set

DJ ZedVantz Myspace

Tagy: DJ ZedVantz, Turntable Jazz mixtape, Billie Holiday, hip hop, jazz, Swing set

Rubrika: Tipy, 13. února 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama