METANCITY – nejen Hip hop

King Shit Freestyle Battle již brzy v Havířově, těšte se na to nejlepší!

S potěšením vám oznamuji, že již za měsíc, respektive v sobotu 14. března se v havířovském Helax Clubu Stodola uskuteční celomoravský freestyle battle pod provizorním názvem King Shit Freestyle Battle. Umění volného slova je jeden ze základních kamenů MCingu, spousty z vás jej ovládá a věřím, že Stodola přivítá ty nejlepší freestylery z široka daleka. Pro speciální příležitost je potřeba také speciální nabídky. Na co se tedy můžete těšit?

Na celou akci právě sháníme sponzory. Pár věcí je však už teď jistých. Vítěz obdrží kromě trofeje a respektu také hodnotné věcné ceny v řádu tisíců korun. Ani druhé a třetí místo rozhodně nevyjde s prázdnou. Další devízou tohoto battlu bude porota, kterou sestavíme co nejprofesionálněji. Jde nám o nezávislost, korektnost a výsledky takové, jaké by měly být. Chceme se vyvarovat jakýmkoliv konfliktům, nadržování či jiným neobjektivním soudům plynoucích například z osobního vztahu mezi porotou a freestylery. Kromě poroty bude mít jeden hlas také divácká obec. Jednotlivé battly budou také nahrávány na kameru a finální sestřih poputuje na internetové servery. Prestiž plynoucí z výstupu této akce je tedy zřejmý.

Jelikož chceme, aby tento battle byl opravdu nezapomenutelný, budou do celé hry zapojení i diváci, kteří budou mít možnost napsat své téma pro MC's při vstupu do klubu a budou moci battle interaktivně ovlivňovat. Bavit se na úkor cizích, je krásná vlastnost. Máte ji jistě také rádi. Věřte, že MC's nedostanou nic zadarmo a uděláme vše proto, abychom prověřili jejich vybavenost slovní i stylovou. Celým battlem vás bude provázet Khomator.

Veškeré podrobnosti o battlu, ceny, porota, MC'S atd., se dozvíte na webu www.khomator.com nebo www.metancity.com. Také brzy přineseme plakát s oficiálním názvem akce. Krom samotného battlu se můžete těšit na DJe Rawala z Prahy, který je vyhlášen pro své párty sety a také působí coby koncertní DJ Nironica. DJ Vencza plus guest si pro MC's připraví instra hodné královského zajebání. Své beats dají k dispozici také některé z českých kapel. MC's, těšte se tedy na opravdu neprotřelá instra, která procvičí všechny vaše polohy. Hiphopová párty do ranních hodin, dva bary, alko akce atd. jsou samozřejmostí.

Tato zpráva vás měla nejen navnadit, ale také má za účel oslovit všechny ty, kteří by se battlu rádi zúčastnili. Zúčastnit se mohou Češi i Slováci, a to nejen z Moravy. Samosebou nevyhodíme někoho, jen proto, že bydlí v Mníšku pod Brdy. Maximální počet zůčastněných MC's je však třicet. Neváhejte tedy a přihlašte se co nejdříve. Své přihlášky posílejte na e-mail khomathor@seznam.cz a do mailu uveďte své jméno, pod kterým chcete vystupovat a město, ze kterého jste. Pokud by někdo z přihlášených nemohl dojet nebo svou účast z jiných důvodů odřekl, nechť dá včas vědět. Místo něj může nastoupit někdo z dalších.

Tenhle battle bude královský, těšíme se na vás! Více informací během čtrnácti dnů.

Tagy: King Shit Freestyle battle, Stodola Havířov

Rubrika: Články, 13. února 2009, StodolaKomentáře

17.05 - 15. února 2009

To zní zajimavě..  

To by mohlá být dobrá akce 8)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama