METANCITY – nejen Hip hop

Rasco navštíví na Valentýna Zlín, spolu s ním zahrají Indy & Wich a IdeaFatte

Již tuto sobotu navštíví nedaleký Zlín rapper, kterého určitě znáte, nebo jste o něm alespoň někdy slyšeli. Pokud vám nic neříká Rasco nebo celí Cali Agents, je celkem bezpředmětné číst tento párty tip dále.

V každém případě, nebudeme to déle napínat. V den pubertálního svátku všech zamilovaných přijede do zlínského klubu Golem nepubertální MC. Sám Rasco z kapely Cali Agents, kterou tvoří spolu s Planet Asia.

O kvalitách tohodle CALIforňana, jehož si u nás velmi oblíbil DJ Wich, a tak jej můžeme slyšet samozřejmě i na opusu Golden Touch, netřeba diskutovat. Natočil několik vynikajících desek, postaral se o spoustu krutých hostovaček. Bude to zkrátka maso, hovězí.

Jako support zahrají Indy & Wich a také IdeaFatteDJem Akou. Třikrát show, která jsou zárukou kvality a pozornosti fanoušků v celé republice, to vše vás vyjde jenom na 120 Kč.

Růže a plyšáček, nebo dáme rap?

Více info na noguestlistmu­sic.blogspot.com.

Tagy: Rasco, Cali Agents, Zlín, klub Golem, Indy & Wich, IdeaFatte

Rubrika: Tipy, 9. února 2009, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama