METANCITY – nejen Hip hop

Ryes pokřtí debut společně s IF v Opavě, zasoutěžte si o pět Talamusů s námi

Den R se pomalu, ale jistě blíží, a tak určitě nebude na škodu, když si připomeneme to nejdůležitější a čekání na to si ukrátíme menším soutěžením. Dne 21. února se v opavském klubu The Place uskuteční druhý díl série akcí s názvem Classic Hip Hop, kde jako hlavní hvězdy večera vystoupí Vec s parťáky Zverinou a Jazzym, dále IdeaFatte společně s DJ Akou a v neposlední řadě domácí Ryes se svým týmem HBM.

Ryes se zde také dočká pokřtění svého debutového alba Talamus, o což se nepostará nikdo jiný než pan vydavatel IdeaTy Nikdy Records. A protože narozdíl od jiných kapel bude křest skutečným křestem, to mimo jiné znamená, že už se pravděpodobně nikde jinde opakovat nebude, rozhodli jsme se k této zvláštní příležitosti uspořádat ve spolupráci s Ty Nikdy Records soutěž o rovných pět kusů Ryesovy prvotiny, kterou si na místě budete moci třeba nechat podepsat nebo s ní mávat rukou ve vzduchu a podporovat tak dění na severní Moravě.

Pět cédéček rozhodně není málo, takže šance obstát v naší soutěži je vysoká. Myslím, že se soutěžní otázkou to proto také nemusí být nijak zvláště horké. Zajímá nás jen a pouze to, jak se jmenuje Ryesův první videoklip a kdo mu s ním pomáhal. Odpovědi zasílejte na email soutez@metancity.com. Do předmětu napište Ryes, plus nezapomeňte připsat vaše jméno a adresu, na kterou vám deska přijde, pokud se zrovna nechystáte na tuto akci, to by se k vám Talamus snad mohl dostat z ruky do ruky.

Uvidíme. V každém případě, vyhodnocení proběhne zhruba za týden a přesně po tuto dobu můžete zasílat své pokud možno správné odpovědi. Mně nezbývá než popřát hodně štěstí a naposledy vás pozvat na Classic Hip Hop Vol. 2, který jistě opět nezklame a dopadne minimálně stejně tak dobře jako naposledy. Kdyby se náhodou na vás štěstí neusmálo, můžete samozřejmě podpořit zakoupením Talamusu na www.queens.cz nebo v některém z kamenných Queens Shopů.

Ryes

Tagy: Ryes Talamus soutěž, IdeaFatte, Ty Nikdy Records, Classic Hip Hop The Place

Rubrika: Články, 9. února 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama