METANCITY – nejen Hip hop

Intercity debutuje se svým EP u Bussynessland, stáhni si ho zdarma hned

Intercity právě v těchto dnech vydávají svou první vlaštovku pod názvem Intercity EP. Deska byla natočena samozřejmě ve studiu Bussynessland. Kdo tedy ti Intercity jsou?

Nejedná se o vlak, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale o spojení tří zástupců tří severomoravských měst (Orlová, Ostrava, Havířov), ze kterých tito interpreté pocházejí. Intercity vznikli původně jako spojení dvou rapperů Pawlla a eYeho, již jste mohli slyšet na kompilaci Silezja unja. Po této kompilaci dvojice začala nahrávat ve studiu Bussynessland, kde si padla do noty s DJ Bussym, z čehož vzešlo konečné seskupení Intercity. Členy kapely Intercity jsou tedy Pawell, jenž se věnuje hudbě s přestávkami od roku 1996, eYe, který právě v těchto dnech stihl vydat své první sólové EP, a DJ Bussy, který léta stál za zády kapely Ye-den a 1.

Intercity EP je neobvykle dlouhé, obsahuje celkem jedenáct tracků, plus tři bonusy v podobě bonusového tracku, promovidea a fotogalerie. EP je v produkci Bussyho a o jeden track se postaral orlovský producent Fura. Tvůrcem všech scratchů na EP je Bussy. Instrumentálně se jedná o hip-hop s vlivy od klasiky až po prvky nuskůlu. Po textové stránce Intercity neoslovují jen hiphopové posluchače, na své si můžou přijít posluchači i jiných stylů. Deska vychází na jejich internetovém vydavatelství.

V současné době tvorba Intercity pokračuje dál, pracuje se na LP. Intercity poskytli rozhovor rádiu Helax a natočili promovideo, na které se můžete podívat zde. Pod tímto odkazem se nachází oficiální kanál studia, kde budou přibývat další videa.

EP je volně ke stažení nebo pokud máte zájem o originál nabitý bonusy, můžete si jej zakoupit přímo ve studiu Bussynessland, nebo si o něj můžete napsat na e-mail intercitycz@seznam.cz.

Desku stahujte zde.

Tracklist:

01. Intro
02. IC 09
03. Život ft. Neas
04. 20th (skit)
05. Útěk před zákonem
06. Modlitba ft. Magnolia
07. Starejte se o svý
08. Souboj začal…
09. Prachy, money, love
10. Jenom jednou
11. Žádnej luksuz

Intercity
Bussyness
eYe
Pawell

Tagy: Intercity EP, Pawell, eYe, Bussynessland, Bussy, Život, Neas

Rubrika: Články, 2. února 2009, RavenakKomentáře

15.58 - 2. února 2009

rychlík intercity právě dorazil na perón čislo jedna :o)  

hoši nejdou zastavit :o) ale jo,,, tak to má být … bussynessland let´s go ! držím palce s elpíčkem…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama