METANCITY – nejen Hip hop

Little BigRob už zase slaví a opět si to nenechá pro sebe, ukáže se i Lil' Scrappy

Rok se s rokem sešel a únor hlásí další mejdan, z jehož názvu je patrné, že půjde o oslavu narozenin šéfa labelu Skoop Entertainment, který si říká Little Big Rob a o němž v poslední době slyšel bezesporu každý.

Ať už zmíníme loňský koncert Little Brother v Lucerna Music Baru, kam se nakonec sjeli i Cali Agents, Royce Da 5´9“, Gail Gotti, Tangled Thoughts, J-Ro, Cha Cha, či nové album DJ Wiche The Golden Touch, vždy za tím stojí Little Big Rob, který si ani letos nenechá své narozeninové hosty jen pro sebe a připravuje „menší“ oslavu, kde nesmíš chybět!

Na koho se můžeš těšit? Z Ameriky dorazí DJ Whoo Kid, oficiální DJ 50 Centa/G-Unit, Lil Scrappy, 40 GloccInfamous/G-Unit, Gail Gabor aka Gail Gotti, rovněž hájící barvy Infamous / G-Unit, Rasco a DJ Latin Prince. Z Francie to bude všem známý DJ Cut Killer a Matt Moerdock.

Skvělou DJskou show si připraví i německý DJ Mad Skill & Neffstar, domácí DJ Wich, italský DJ Big Fish a celou akci podpoří DJ Kwé.

Třešničkou na dortu pak budou slovenští Kontrafakt! Přijď si užít noc plnou RnB, glam rapu a hip-hopu! Akce se koná 20 února v DiscoClubu Pacha, bývalém Hany Bany v Praze. Startuje se v 21.00 hodin. Vstupné v předprodeji 130 Kč, na místě 250 Kč.

www.skoop.cz

Tagy: Little Big Rob, Skoop, Lil' Scrappy, 40 Glocc, Cut Killer, Gail Gotti, Rasco

Rubrika: Tipy, 30. ledna 2009, Skoop EntertainmentKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama