METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Jam 2009 už zná své datum konání ve Svojšicích na Pardubicku

Oficiální představení letního Hip Hop Jamu je minulostí. Na klubovku s názvem Hip Hop Jam 2009 Meetingpoint dorazilo v sobotu 24. ledna 2009 do pražského Abatonu přes tisíc fans, kteří se jako první dozvěděli zásadní informace o letním Hip Hop Jamu 2009. Navíc dostali pořádnou porci živého rapu v podobě jihlavských Pio Squad a slovenských H16, párty nálož od Jorgose, Rawala a Kwéra + profi projekce od VJ Martina. Večerem provázel Pan Radu a dle atmosféry, která panovala v narvaném Abatonu se dá celá akce považovat za velmi úspěšnou. Props patří všem, kteří přišli podpořit tuhle akci a odnesli si z ní supr zážitek!

Pro všechny, kteří nemohli být přítomni oficiálnímu představení letního Hip Hop Jamu v pražském Abatonu máme první zásadní informace přímo zde!

Základem je bezesporu termín konání a nová lokalita. Hip Hop Jam 2009 s podtitulem Urban Culture Open Air se uskuteční druhý prázdninový víkend, tj. 10. – 11. července 2009. Pořadatelé navíc počítají se čtvrtečním warm upem pro nedočkavce přímo v areálu. Zaškrtni si tedy v kalendáři tohle datum, Hip Hop Jam je zpět a vrací se v plné síle, kterou mohli všichni poznat v roce 2007 na jeho povedené premiéře. Hip Hop Jam 2009 má jasnej cíl – největší českej urban culture festival s neopakovatelnou domácí atmosférou.

Další zásadní informací je nová lokalita. Hip Hop Jam 2009 se stěhuje z bývalého vojenského letiště u Mimoně do centrální části České republiky – na Pardubicko. Zbrusu novým místem konání letošního Hip Hop Jamu bude letní přírodní areál Svojšice u Pardubic. Lokalita dobře známá hlavně posluchačům taneční hudby, nicméně letos poprvé v historii proběhne v této útulné lokalitě s kapacitou až deset tisíc lidí několikadenní rapový svátek. Návštěvníci mohou počítat s kyvadlovou dopravou z pardubického nádraží, která zároveň povede přes pardubické koupaliště Cihelna! V praxi to tedy znamená, že kyvadlová doprava bude sloužit k dopravě návštěvníků z pardubického nádraží přímo do areálu festivalu a zároveň se budou moci návštěvníci sjet vykoupat na koupaliště Cihelna, hodně kladně vzpomínanou lokalitu prvních dvou ročníků Hip Hop Kempu!

Struktura line-upu letního Hip Hop Jamu už též není tabu. V této chvíli se usilovně pracuje na bookingu dvou headlinerů z USA, jejichž jména se veřejnost dozví v horizontu několika týdnů. Line-up bude navíc doplněn evropským bonusem a nebude chybět kompletní česko-slovenská hiphopová špička. V noci se těšte na párty zóny s deejay´s, prostor dostane i veřejný freestyle + beatbox, underground rap a finalisté soutěže Tic Tac Hip Hop Talents! Navíc nemůžeme vynechat jednu z nejzajímavějších věcí premiérového Jamu – street dance arénu! Denní doprovodný program bereme jako samozřejmost a kdo byl na naší premiéře v roce 2007, moc dobře ví, že tuhle část festivalu neodflákneme. Je jen na tobě, zdali se zúčastníš téhle no.1 události letošních prázdnin!

V následujících dnech čekejte první informace o předprodeji a cenách vstupenek. Veškeré další info bude průběžně přibývat na oficiálním festivalovém webu www.hiphopjam.cz.

www.hiphopjam.cz

Tagy: Hip Hop Jam 2009, Svojšice Pardubice,

Rubrika: Tipy, 26. ledna 2009, 360 ProductionKomentáře

Ema Ikona k nicku: Ema
11.00 - 26. ledna 2009

tyvogo…:D  

V této chvíli se usilovně pracuje na bookingu dvou headlinerů z USA…

Line-up bude navíc doplněn evropským bonusem

nebude chybět kompletní česko-slovenská hiphopová špička.....

decka, takze poradam mejdan, jeste nevim kdo tam bude, asi nekdo dost dobry z Ameriky, ale i Evropy a samozrejme cesi a slovaci.


14.38 - 26. ledna 2009

Ema mele maso  

hheheh, jo no, koukam ze stejny priklad jako predloni, 2 jmena a zbytek na doplnení. Jsem zvedav na tu Evropskou špičku. Kazdopádne ty sebeoslavné tiskovky už mi lezou krkem, uvidíme co přinesou v line-upu, podle toho se uvidí.


Ema Ikona k nicku: Ema
20.17 - 26. ledna 2009

khomatorka  

ja ti udelam taky nejakou spickovou tiskovku:) to ze pak budes treba jen zonglovat nevadi:) a jeste jak se masti na to, ze to maji na stejnem miste jako byval kemp..to uz je fakt humus..kde to zijeme?:D (a jak se mas?:)


20.53 - 26. ledna 2009

 

HIP HIP HIP HOP KEMP number one ať si klidně marmeládujou já pojedu kempovat…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama