METANCITY – nejen Hip hop

Beyuz remixuje pro ajlávmjuzik, stáhni si to zcela zdarma

Je nám velkou ctí představit vám čtvrtý oficiální release vydaný inet vydavatelstvím ajlávmjuzik. Beyuz – Remixes. Všeříkající a do jisté míry symbolické název ukrývající jak autora, tak název samotného alba.

Beyuz začínal s Štvancem. O nějaký rok později vyprodukoval s Hafnerem album Haf & Beyuz V Živote, jenž ho představil širšímu publiku. Přitom dal ven pár mixtapů pod hlavičkou crew All School Cirkus, mezi jinými i instrumentální Filmtrip, který bylo možné stáhnout si také na ajlávmjuzik. Hudbou podpořil kapelu Modré Hory na jeich debutu anebo Opaka na jeho Otvorení. Momentálně pracuje na druhé desce s Hafnerem, která je v plánu na jaro roku 2009 pod EMI.

Novinka Remixes je další instrumentální počin sloužíci na uvolnění od každodenního stresu. Beyuz Remixes mixoval Sin Vicious plus Opak na Intru. Dejte si to celé free. ajlávmjuzik je online vydavatelství založené Robertem Zeleňákem s cílem podporovat hudbu. Alba jsous šírená zcela zdarma. Label chce být jakousi platformou, kde budou kolektivizovaní interpreti s určitým hudebním vkusem…

Vytvor si vlastný originál.

Tracklist:

01. Now Begin
02. Samba Blast
03. Luskáčik
04. Lazy Pussy Lickers
05. One Minute
06. –6
07. Last Kiss
08. U Re My Sunshine
09. We Rock Da Disko
10. Dark Side
11. Ending

ajlávmjuzik
Beyuz Myspace

Tagy: Beyuz Remixes, ajlávjmuzik, Robert Zeleňák, Modré hory, Hafner

Rubrika: Tipy, 7. ledna 2009, ajlávmjuzikKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama