METANCITY – nejen Hip hop

Delinquent Habits navodili ve Stounu tu pravou mexikánskou náladu, tequila tekla

Tres Delinquentes, tři hovada, kteří jsou na scéně od roku 1991, měli tu možnost poprvé poznat hovádka z Frýdku a celé Moravy. V chladný to večer 29. prosince se vznášela pára při vstupu do podzemních prostor klubu Stoun, kde Delinquent Habits z Los Angeles slibovali takový zážitek, že se nechalo zlákat publikum v počtu více než dostatečném, pro upřesnění asi tři sta hlav.

Pravdou je, že na Afu-Ru nebo první vystoupení H16 zde bylo více lidí, ovšem tohle publikum bylo výjimečné, a to především věkovým průměrem, který se pohyboval hodně nad dvacet let. Děti zřejmě tenhle hardcore, říznutý Mexikem a tequilou neznají a zůstaly tak doma obklopené vánočními dárky. Nevadí. Celý program začal místní MC Paya, který si pozval několik hostů na majk a po koncertě, který trápil zvuk pokřtil své nové CD Útěk z reality. Tahle deska je vůbec prvním frýdecko-místeckým počinem. Doufejme, že přibydou další. Po něm nastoupila Kenta, které zahostoval i Daz. Celý klub však čekal na jedno.

Ty tři stovky věděly, na co přišly, a udělaly takový bordel kotel, že by se za něj nemuseli stydět ani Sex Pistols. Oba MC's, IvesKemo byli naprosto vyrovnaný team, který se doplňoval, sálal energii a neskutečnou rapovou strikcí. Zvuk byl křišťálový, hlasy jako zvon, flow, basy mohly být trochu silnější, ale jednoznačně převládala radost. Ta se ještě více rozlévala, když zhruba po třetí čtvrté skladbě velmi talentovaný a schopný DJ nasadil patřičný méchiko být a jeho kolegové se svými potetovanými končetinami namísto mikrofonu chopili flašky tequily a začali nalévat takovým způsobem, že se snad dostalo na všechny v prvních čtyřech až pěti řadách.

Čekal jsem, že koncert bude především o několika hitech a tom zbytku, který vyplní mezery mezi nimi, jak to bohužel u některých starších rapových ikon bývá. Delikventi však dali tak vyrovnaný koncert, že ani jedna pecka nevyšla vniveč. S každým dalším beatem se zvedala masa lidí, která málem udělala z klubu kůlničku na dříví, zazněly všechny zásadní věci a několikanásobný přídavek, který si lidi vyřvali nasadil krásnou tečku za luxusním koncertem i celým luxusním rapovým rokem 2008. Pak už se jen hrálo, tančilo, střílelo z koltů a řvalo se na barmany stylem: „Si děláš prdel, že došla tequila, ne?“ a kdo ještě nikdy neviděl opilého Lowu, měl možnost, hehe. Díky za skvělý mejdan, Stoune.

Kdo by měl fotky, házejte links do diskuze. Pár mých fotek, které jsem stihl udělat najdete zde.

Tagy: Delinquent Habits, Stoun, Kenta, Paya

Rubrika: Reporty a fotky, 6. ledna 2009, KhomathorKomentáře

00.41 - 7. ledna 2009

Tres Delinquentes  

…těšil jsem se už dlouho ale to co bylo na místě mě fakt rozsekalo… Delinquent dali šílenou show, bordel mezi lidma kteří většinou věděli o co se jedná… Tahle páty nebyla krok kupředu ale skok zpět, do doby kdy hip hop byl hlavně v lidech a ne na nich… Velké DÍKY pořadatelům…


13.02 - 7. ledna 2009

Dotaz???  

Nevyvadel jsem moc?? Pac si ani moc nepamatuji jak jsem se dostal domu…:)


16.14 - 7. ledna 2009

for dj MR.LOWA  

NAKOPANEJ JAKO ZAHRÁTKA A ZLOMENEJ JAKO JETEL…NEZVLÁDLS FIFEJDSKÉ TEMPO…TAK JAKO JÁ!!!ALE JINAK MASAKRRRRRRRRRRRR­RRRRRRRRRRR!!!!!!


16.50 - 7. ledna 2009

 

perfektní párty, velký dík Stounu!!


17.16 - 7. ledna 2009

link  

http://morefuckova.rajce.idnes.cz/…uent_habits/

nejake fotky dalsi16.17 - 8. ledna 2009

for LOWA  

chlape takle zlomeneho jsem te jeste nikdy nevidel. Jsem si te musel vyfotit. Ale na net to davat nebudu.


22.07 - 16. ledna 2009

SUPA TRUPA  

JJ nej party na Severu se mi tak zda…velke jmena…„malej“ klubik…supa lidi…fakt super


22.09 - 16. ledna 2009

LOWA  

jj blytky v kelimku…taky super:-)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama