METANCITY – nejen Hip hop

Peťo Tázok & Karaoke Tundra už sice přišli s kůží na trh, skladeb k poslechu však přibývá

Jelikož ostatní česko-slovenské hiphopové weby vydání debutového alba Peťo Tázok až na čestné výjimky ignorují, nezbývá než zaplnit díru arogance vlastním příspěvkem. Jak již jistě víte, Album vyšlo loni v prosinci pod křídly labelu Bigg Boss, obsahuje celkem šestadvacet stop, za nimiž stojí rapující Peťo Tázok a beatující kolega Karaoke Tundra, a k dispozici by mělo být ve větší části obchodů s hudebními médii.

Co vám ale možná doposud uniklo, je ta skutečnost, že Peťo Tázok zveřejnil další skladby. Vedle Tomáš Točáky a Cirkus se tak všem posluchačům, kteří od muziky čekají více než jen příjemnou kulisu, otevřely nové možnosti, jak nasát atmosféru Albumu před jeho případným pořízením. Konkrétně se jedná o skladby Klavichord, Patriarchát, Odsúdený na život a Fén. Najdete je na patřičném myspacu.

Nezbývá než čekat, jak si Peťo Tázok a jeho tým poradí s živým vystupováním, na které by ideálně mohlo také dojít v naší zemi. Pro další informace ohledně tohoto projektu a s ním spřízněnými aktivitami, které vykazují Modré hory, QuasiMondo chystající své vlastní album a tak dále pravidelně sledujte náš web. Možná to přijde ještě dříve, než si sami myslíme.

http://www.myspace.com/petotazok

Tagy: Peťo Tázok & Karaoke Tundra, Album, Bigg Boss, Fén, Patriarchát, Osúdený na život

Rubrika: Tipy, 1. ledna 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama