METANCITY – nejen Hip hop

Delinquent Habits prolijou litry tequily ve Stounu, chceš být u toho, a zadarmo?

Vánoce jsou tady. Přejeme je vám šťastné a veselé, a jestliže je v naší moci vám v tom nějak pomoci, pak jedině tímto způsobem. Po domluvě s dramaturgem frýdecko-místeckého klubu Stoun jsme pro všechny naše čtenáře přichystali soutěž o dva volné vstupy na tuto jedinečnou akci s názvem Queens HipHop Massage Vol. 3, která se uskuteční na onom místě dne 29. prosince spolu s předskokany jako Khomator, Paya a Kenta.

Co se týče naší otázky, možností bylo více. Ale podle mě všichni už moc dobře vědí, že Delinquent Habits byli založeni v roce 1991 v Los Angeles, že jejich debutové album obsahující veleznámý singl Tres Delinquentes vyšlo o pět let později a následující Here Come the Horns vyšlo dva roky nato anebo že s nimi spolupracoval Sen Dog ze Cypress Hill. Co ale možná tolik není známé, je jméno zpěvačky, jež ve skupině nahradila Kemo the Blaxicana, zazpívala si na známé Merry Go Round a pravděpodobně se přijede podívat i do Frýdku-Místku. Víte-li to, odpovězte a výhra jednoho ze dvou lístků vás jistě nemine.

Abych doplnil nezbytné informace: Vaše odpovědi posílejte na email soutez@metancity.com do 28. prosince. Do předmětu mailu napište třeba Delinquent a nezapomeňte uvést vaše plné jméno, jinak vás těžko pustí dovnitř bez placení. Výsledky soutěže zveřejníme v diskusi tohoto článku. Výherci pochopitelně dostanou vědět zpět na svou emailovou adresu. Nějaké otázky? Hodně zdaru.

http://www.stoun.cz

Tagy: Delinquent Habits, Stoun, Khomator, Paya, Kenta, Frýdek-Místek, Tres Delinquentes, Here Come The Horns

Rubrika: Články, 24. prosince 2008, RavenakKomentáře

08.02 - 25. prosince 2008

Dotaz  

Předprodej lístků je jen ve F-M,bude i v Ostravě? A pokud ano,tak kde,dík.


18.34 - 25. prosince 2008

 

V Queensu a Titty Twisteru.


01.07 - 29. prosince 2008

výsledky soutěže:  

Lenka Salomonová a Lucie Konopková dostaly email, protože věděly, že se zpěvačka jmenuje Michelle.


15.25 - 29. prosince 2008

Listky  

Nemate nekdo listky na prodej a kolik je vubec cena na miste?


15.26 - 29. prosince 2008

Listky  

Kdyby nekdo mel nejake , tak ICQ 335 672 488


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama