METANCITY – nejen Hip hop

Titty Twister Party dnes večer, vstup a ceny jako snowboarďácký komplet zdarma!

Pokud ještě nemáte plán na nejdelší noc v roce, něco bychom tu pro vás měli. Tak, a je to zase tady. Jako každý rok i letos nás v předvánoční večer čeká v klubu Stoun narozeninová akce skateshopu Titty Twister. A jako každý rok je vstupné zcela zdarma. A nejen to.

Můžete se těšit na hodnotné dárky, které Vám nadělí twisterácký Santa Claus, nebo Ježíše, nebo jak chcete. To, že se bude jednat o značkové oblečení, si už každý jistě domyslí. Určitě si ale nedomyslíte první cenu, což nebude nic jiného, než snowboardový komplet! A aby toho nebylo málo, Stoun ještě přihodí pár volňásků na nejlepší akci roku Delinquent Habist, která se koná 29. prosince!

Co se programu týče, tak vám budou do půlnoci hrát rezidentní DJs: Burchak, Bjaly a Shupsta a od půlnoci do 04.00 hodin to budou DJs Wojtishek a Drumit. Můžete se tak těšit na večer rovných i zlomených beatů. Celý večer budete moct koukat na projekci těch nejnovějších snowboardových vi­deí.

Takže co dodat? Nic! Prostě ve Stounu se dnes večer stavte a nákup prkna zatím odložte!

www.stoun.cz

Tagy: stoun, titty twister, shupsta, bjaly, burchak

Rubrika: Tipy, 23. prosince 2008, StounKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama