METANCITY – nejen Hip hop

Kenny Rough zremixoval Slova BPM, stáhněte si svůj vánoční dárek už dnes

Je tomu přesně rok, co libereckým BPM vyšla jejich debutová deska SlovaP.A.trick Records a přinesla na českou rapovou scénu něco do té doby neznámého. Singl Madam Poezie dal posluchačům tušit, co je čeká a deska pak jen potvrdila, že Lipo a Paulie to se svojí vizí rapu myslí vážně. Za ten rok se toho kolem nich událo dost.

Není třeba podrobně rekapitulovat. Z podstatě neznámé dvojice se však stala aktivní grupa, co pomalu ale jistě přesvědčuje pochybovače, že to jde v rapu i „trochu jinak“. Že jejich nerezignování na hodnotu textu však nemusí být překážkou, dokazují úspěšně odehrané koncerty. Objíždí klasické klubové akce po republice, předskakují Little Brother v Lucerně, vystupují na letních festivalech, ale i v doprovodu živé kapely na posledních koncertech na Slovensku.

Na jaře tohoto roku s příchodem klipu na remix písně David oznamují, že lidem nabídnou volně ke stažení celý jejich debut, kterému nasadí nový háv jim blízký mladý producent Kenny Rough. Ještě předtím jste si však měli možnost poslechnout remix Madam Poezie a zhlédnout na Óčku klip na remix písně Jeden z mnoha.

Kenny si díky svému pečlivému přístupu dává s finální verzí remixů na čas a podzimní termín, kdy se má deska vypustit do světa se mění na zimní. Teď už je to ale definitivní. Žádný odkládání.BPM ti nadělují hudbu přímo pod vánoční stromek. Pokud chceš BPM podpořit, můžeš si cd objednat na basnicipredmikrofonem@seznam.cz – pouze v limitované edici.

Desku i s přiloženým bookletem stahuj zde.

Tracklist:

01. Madam Poezie (remix)
02. Jarní květy (remix)
03. Za hranou stolu (remix)
04. Sonáta (remix)
05. Kdo nemá coby daroval (remix)
06. Ostrovy sutin (remix)
07. Jeden z mnoha (remix)
08. Nemilostná hrana (remix)
09. Zbyl mi jen život (remix)
10. David (remix)
11. Rozmluva (remix)
12. Plameňáci (remix)
13. Dvůr plnej suchýho listí (remix)
14. Černý perly snů (remix)

BPM
Kenny Rough

Tagy: BPM Remixy Slova, Kenny Rough, Lipo, Paulie Garand, Madam Poezie

Rubrika: Tipy, 22. prosince 2008, BPMKomentáře

12.26 - 23. prosince 2008

pěkné..  

Kenny Rough dal bpm úplně jinačí instrumentální ráz, více pozitivity, i když u pozitivních tracků zase trošku ubral. Líbí se.. Děkuji za skvělý vánoční dárek..


12.15 - 26. prosince 2008

tri tecky  

Paradni :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama