METANCITY – nejen Hip hop

Peťo Tázok & Karaoke Tundra mají konečně Album, cover a tracklist přímo tady

Zřejmě neoblíbenější návštěvník z paralelního vesmíru v těchto končinách Peťo Tázok se konečně dočkal svého prvního alba. Stalo se tomu tak za přispění výhradního producenta celého počinu Karaoke Tundry a labelu Bigg Boss dva roky po vydání kritikou velmi ceněného VP84, a pokud informátoři nelžou, Album by mělo být touto dobou již k dostání v obchodech.

Jestliže VP84 udivovalo svým minimalismem, v případě Alba se jeho autoři vydali cestou přesně opačnou. Celkem šestadvacet stop, to už je pěkná porce muziky a zároveň výzva. Podaří se udržet laťku stejně vysoko jako v případě EP, unesou posluchači takový příval umění najednou? Počkejme si a uvidíme.

Peťo Tázok zatím zprostředkoval ze svého dlouhohrajícího díla dvě skladby. Tomáš Točaký je k poslechu na myspace, skladba Cirkus je dostupná na facebooku. Jestli se PT ještě podělí se svými fanoušky o nějakou tu stopu cédéčka, to prozatím nevíme. V každém případě, kdo nechce čekat, tomu lze doporučit pouze cestu směr music shop. Tohle dílo stojí za podporu!

A pokud ještě přece jen váháte, věřím, že následující obrázky z obalu vás jistě přesvědčí. Z hlediska vizuálního je to totiž libovka.

Tracklist:

01. Antikvariát nesplnených snov
02. Tomáš Točáky
03. Fotka
04. Cirkus
05. Dovoľ mi
06. Patriarchát
07. Správa 2
08. V hlave čisto
09. Odsúdený na život
10. Fén
11. Tony Dvacek & Jack Pot
12. Laco nikdy neklame
13. Zdeno Ibalgin
14. Ortuť
15. Finančný poradca
16. Ona je blázon
17. Ingrid točákyová
18. Správny hoch
19. Nahý boh
20. Dezider dorant
21. Fašiangy
22. Nikolaj Netušim
23. Hviezdny swing
24. Klavichord
25. Pohreb
26. Zvyšok je história

www.myspace.com/petotazok

Tagy: Peťo Tázok & Karaoke Tundra, Album, Bigg Boss, Tomáš Točaký

Rubrika: Tipy, 19. prosince 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama