METANCITY – nejen Hip hop

DJ Spinhandz hostem projektu Foolk + DJ Lixx, pozeraj záznam z vystoupení

Tentokrát zde máme tip pro všechny, kdo to mají rádi „náročnější“. Slovenský producent Dušan Vanco letos vydal se svým jednočlenným projektem debutové album s názvem Red Pills For Daddy a chvála se na něj za to jen hrnula (recenze Metancity zde).

Navzdory žánru a provedení se Foolk nikdy neomezoval na práci doma, ale často si ji také bral s sebou ven. V Česku jsme jej naposledy mohli společně s DJ Lixxem vidět v listopadu v Brně, kdy hrál vedle Kid Koaly na Flédě.

Toto vystoupení bohužel zdokumentováno nemáme, ale věřím, že předkládaný záznam bude jistě náhradou minimálně rovnocennou.

Konkrétně se jedná o video z akce Pohoda_FM, která se uskutečnila 16. prosince ve velkém sálu Slovenského rozhlasu ve Štúdiu 5. Zajímavostí je, že toho večera se zúčastnil i trnavský veterán a oslavenec DJ Spinhandz, jenž svými scratchi, juggly a cuty se výrazně podepsal na celkovém projevu tohoto uskupení.

Zmiňovaný záznam pořídila slovenská televize Me Too a ke zhlédnutí jej najdete na této adrese. Dobře se bavte.

DJ Spinhandz
Foolk
Foolk & Lixx feat. Spinhandz – Záznam

Tagy: Spinhandz, Lixx, Foolk, Štúdio 5 Slovenský rozhlas

Rubrika: Tipy, 19. prosince 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama