METANCITY – nejen Hip hop

Mr. Cocoman & Solid Vibez jako hlavní hvězda opavského vánočního večírku

Reggae Dancehall Christmas Night, tak zní název poslední velké akce v tomto roce, která se uskuteční 27. prosince v klubu The Place v Opavě. Po prosincové smršti se na závěr roku mužete těšit na opravdovou třešničku na dortu. Tentokrát nepujde o rap, scratch, break ani graffiti, ale především o chytlavý raggamuffin v podání pražského velmistra Cocomana, kterého doprovází jeho stálá živá kapela Solid Vibez.

Toto výborné dancehall reggae ragga uskupení s mnoha žánrovými přesahy v čele se zkušeným a talentovaným Mr. Cocomanem vás rozhodně neuspí a zajisté ve vás zanechají veliký nejen umělecký zažitek. Další živou kapelou po Solidních vlnách budou prostějovští Zion Squad, kteří se specializují na kombinaci reggae, dancehallu a dubu. Jejich tvorbu už stihli zdokumentovat na CD African fyah, o kterém a nejen o něm si mužete přečíst na stránkách Zionsquad.com. Jména na této akci uzavírají zlinští selektoři Skre a Duppy, kteří se postarají o to, aby oheň nezhasl ani po koncertech.

Vstupné na tuto nadpruměrnou akci činí pouhých 100 kč. Zároveň půjde o zkoušku, jež ukáže, jestli se akce tohoto typu budou moct konat pravidelně a jestli chce Opava a okolí vidět naživo mnohem větší jména. Přijdte podpořit a společně ukažme, že Opava je opravdu město pozitivních vibrací. One Love!

Tagy: Cocoman Solid Vibez, The Place Opava, Zion Squad, Skre, Duppy

Rubrika: Články, 17. prosince 2008, PetrKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama