METANCITY – nejen Hip hop

Still Blazin' se blíží ke své poslední akci tohoto roku, do Chlívu přijede francouzský Damalistik

Letošní poslední Still Blazin' se uskuteční 19. prosince jako obvykle v ostravském klubu Chlív. Stejně jako při minulých dílech této na místní poměry jedinečné série reggae a dancehall akcí i tentorkát nebudou kluci z Coltcha United hrát sami. A jedná se přitom o opravdu exkluzivní hosta.

Damalistik se objevil na scéně roku 1998, kdy začal hrát po jihozápadní Francii v oblasti Toulouse. V roce 2002 se rozhodl založit Roots Survival sound, aby mixoval desky a zpíval s velkou dávkou pozitivních vibrací. V té samé době začal stáčet první dubplaty od různých zahraničních umělců, tak jistě uslyšíme pecky od Sizzly, Capletona, Max Romea, Ward 21, Macka B a mnoha dalších jak franzouzských, tak jamajských zpěváků.

V roce 2003 začal spolupracovat s Big Famili, King Kalabashem a Baronem Blackem z exotického Martiniku, které přivedl do České republiky společně s BymemLove Corner Krew. Do dnešní doby vystupuje s Big Famili a spoustou jiných umělců, např. Robert Lee, U-Cee, CarmenUnited Flavour jako jejich selektor.

Damalistik již hrál po celé Evropě, mnohokrát v České Republice, ale i v Polsku, Německu, Rumunsku, Maďarsku a Švédsku, a objevil se rovněž za hranicemi tohoto kontinentu, konkrétně v Senegalu a na Kubě. Damalistik přináší reggae music v různých stylech, od roots reggae po dancehall, ale vždy s velkou dávkou pozitivní energie.

So, Blessed Love Fi One and All… Keep the Fire Blazin in the Name of Most High Jah Rastafari!

Roots Survival
Coltcha United

Tagy: Coltcha United, Chlív Ostrava, Still Blazin, Damalistik

Rubrika: Tipy, 13. prosince 2008, PayaKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama