METANCITY – nejen Hip hop

Monkey Business zítra oslaví Vánoce s Glennem Hughesem i Terezou Černochovou

Jestliže J.A.R. mají pro svá speciální vystoupení rezervovanou pražskou Lucernu na 17. listopadu, Monkey Business se už tradičně objeví tamtéž před Vánocemi. Tentokrát se tak stane 10. prosince a k tomu jim budou sekundovat zajímaví hosté.

Co se týče programu večera, je vhodné připomenout, že se předskokanem stala Tereza Černochová se svou novou, brněnskou kapelou Showstation. Zaujala-li vás deska Small Monstrosities, jíž Tereze produkoval Roman Holý, a zajímá-li vás, jak si ji naživo připravila se svou údajně prvotřídní kapelou, máte příležitost.

Tonya Graves se po krátké rodičovské přestávce, během níž mimochodem za ni v roli jediné ženy souboru vystupovala právě Černochová, vrátila na své místo. To ovšem není jediná změna v sestavě. Speciálním vánočním hostem bude Glenn Hughes ,basista a hlavně vynikající zpěvák z legendárních Deep Purple, jenž hrál mimo jiné i s Ozzyho Black Sabbath a v současnosti spolupracuje s Chadem Smithem a Davem NavarremRed Hot Chili Peppers. Že si Monkey Business nepozvali na svou desku Kiss Me on My Ego jen tak někoho, o tom svědčí i to, že Hughes byl se svou poslední deskou nominován na Grammy.

Monkeys se hodlají prezentovat výjimečnou show, ke které samozřejmě patří vtipné kostýmy a další vychytávky. Slibovány jsou také nějaké novinky z chystaného alba Twilight of Jesters, které společně s hosty v podobě Hughese i Ashley Slatera vyjde v únoru příštího roku.

www.monkeybusiness.cz

Tagy: Glenn Hughes, Monkey Business, Lucerna, Tonya Graves, Roman Holý, Tereza Černochová Showstation

Rubrika: Tipy, 9. prosince 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama