METANCITY – nejen Hip hop

dälek, nejinovativnější hiphopová kapela, se vrací, zúčtování přijde v Praze a Brně

Ku příležitosti promování blížící se nové, ale také všech osvědčených starých desek přijíždí dälek, tedy páni experimentálního hip-hopu, noiseových beatů a přísného rapu, po roce opět do Česka!

Newarská dvojka přitom vystoupí na našem písečku hned dvakrát. 11. prosince to bude v pražském klubu Matrix, kam byla celá akce, na které se dále objeví newyorští psychedeličtí rockeři Destructo Swarmbots a domácí River for Sale, přesunuta z původní místa, a sice Rock Cafe.

Jen o den později se dälek stanou hlavními hvězdami dalšího dílu série Itch My Ha Ha Ha, která probíhá v brněnské Flédě. Výše jmenovanou sestavu přitom doplní Thomas Reitmayer z Rakouska, slovenští Effiks & Profesor Zet a místní DJský tým Greatest Hits Collective.

Jen doplním, že nové, v pořadí již šesté řadové album dälek se bude jmenovat Gutter Tactics a vychází 27. ledna na labelu Ipecac, jemuž šéfuje pan Mike Patton.

Více informací o brněnské m koncertu čtěte zde. Reportáž z loňského koncertu zase tady.

dälek

Tagy: dälek, oktopus, Dälek, Fléda, Matrix, Ipecac, Gutter Tactics

Rubrika: Tipy, 8. prosince 2008, RavenakKomentáře

00.59 - 14. prosince 2008

a hlavne  

je zaklad ze dalek misto aby se schoval v backstage nebo odjel rychle na hotel, zustal v klubu a bavil se mezi lidma… protoze sem sel a vidim tam sedet typka jak pozoruje, a to byl sam mr. dalek … par vet sme prohodili, pohodovej typek vid.)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama