METANCITY – nejen Hip hop

Wichův The Golden Touch právě v prodeji, čti aktuální informace

Za poslední měsíce, týdny, dny proběhlo poměrně dost informací, které vám měly čekání zpříjemnit a desku přiblížit. Za zmínku stojí track s Little Brother, Royce da 5´9“ nebo singl Much HigherKuruptem a Nironicem, ke kterému jste mohli shlédnout i klip. Nutno podotknout, že klip boduje v t-music Chart, kde se během týdne vyšplhal z novinky do TOP 5, což je úspěch a všem hlasujícím fans patří dík, jen tak dál…

The Golden Touch je od dnešního dne zatím k mání v prodejní síti Bontonland, Queens Hip Hop Shopu, na kupujoriginal.cz, hiphopshop.cz a skoop.cz. Od 6. prosince jej najdeš i v prodejnách Tesco. Další místa budeme průběžně zveřejňovat.

Pro všechny je dnes šance naběhnout do pražského Queens Shopu, který sídlí na adrese U půjčovny 6 v Praze 1. Na msítě můžete koupit desku a nechat si ji podepsat přímo od Wiche, jenž zde bude od 15.00 do 17.00 hodin. Tak si přijď užít malej odpolední mejdan…

Wiche můžeš tento týden také vidět nebo slyšet v těchto pořadech: úterý od 22h na Óčku v 5. elementu ne­bo na Spinu v Get Fresh!Poetou. Ve středu od 21.30 hodin je to ČT24 Události v kultuře. Čtvrteční večer na Expresu bude patřit Black StarrOrionem a Trafikem a pátek od 19.00 hodin radio Wave, pořad Beatcase s moderátorskou dvojicí Ghonzales a Philip TBC.

Veškeré info průběžně na www.skoop.cz. Pro rozhovory klikejte sem a sem.

www.skoop.cz
www.queens.cz

Tagy: DJ Wich, The Golden Touch, Queens

Rubrika: Tipy, 1. prosince 2008, SkoopKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama