METANCITY – nejen Hip hop

Wutyho UL Farma je venku, poslechni si upoutávku v podobě Střely s DeZrechts

Datum 17. listopadu se stalo nejen symbolem šokujícího projevu rasismu české veřejnosti, ale také dnem, kdy světlo světa spatřily dvě nové tuzemské hiphopové desky.

O tom, že Ektor a Enemy alias E2 vydali album Airon meidan, se můžete přečíst v článku níže, o další desce ústeckého rappera a producenta Wutyho poreferujeme zde.

Již před časem jsme upozorňovali na ukázky z jeho připravované dlouhohrajky UL Farma, mezi nimiž byla i velmi slušná skladba Nejsem jak ty s hostujícím KatemPrago Union. Dnes bychom pro vás měli další singl Střela, na kterém se tentokrát podíleli další navrátilci, lišovští DeZrechts, jejichž nové EPčko také patří k materiálu, jenž byste neměli ignorovat.

Co se týče Wutyho, podle jeho slov desku UL Farma ocení především ti, co mají raději spíše klasiku, skreče a rychlejší rap. Na desce dále hostují například Pan Radu, US nebo Pedro. Pakliže byste měli zájem slyšet Wutyho naživo, mohu pouze doporučit akci BoomboxIll Billem, která se uskuteční 12. prosince v Lucerna Music Baru.

Další informace na Myspace. Album je k dostání v distribuci Maximum Underground a dalších hiphopových a skateových shopů.

Wuty Myspace

Tagy: Wuty Ul Farma, Kato, Nejsem jak ty, DeZrechts, Střela

Rubrika: Články, 20. listopadu 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama