METANCITY – nejen Hip hop

Graffiti stuff online na www.queens.cz

Ostravu čeká poslední graffiti jam sezóny, čtěte kdy, kde a jak

Martinovi snědli bílého koně a nám to zatím vůbec nevadí. Počasí přeje, nové legály jsou povoleny, a proto je třeba je na zimu obléct do slušného kabátu.

V neděli 23. listopadu proběhne od 10.00 hodin graffiti jam v nově povoleném podchodu na Gagarinově náměstí ve Slezské Ostravě. Podchod je asi padesát metrů od zeleného mostu přes Ostravici. Nelze minout. Pár slov k organizaci…

Zúčastnit se tohoto jamu mohou i writers, kteří nevlastní povolení. Ti mohou v tomto podchodě malovat v rámci oficiálních jamů nebo s někým, kdo povolení vlastní. Jam proběhne, pokud nebude pršet nebo sněžit. Barvy a podklad (ten je nezbytný, protože podchod není podetřen) každý svoje. Věřím, že počasí výjde a na zimu bude podchod full color.

Rezervace míst na mailu khomathor@seznam.cz.

Tento článek má jen a pouze dokumentární charakter. V žádném případě se nejedná o propagaci trestného činu. Neznáme a ani nijak nejsme spojeni s tvůrci graffiti. Redakce

Tagy: graffiti jam, Slezská Ostrava

Rubrika: Graffiti, 15. listopadu 2008, KhomathorKomentáře

18.10 - 17. listopadu 2008

Kdo to byl?!  

Kdo sezral toho kone?…Jestli nekdo neco vi…reknete mi to!Ja vim bonzovat nechcete, ale hlasit se to musi!


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama