METANCITY – nejen Hip hop

Slam Poetry vyhrál vynikající Jan Jílek z Olomouce, sledujte jeho výkony

Když se v roce 2003 konalo první celonárodní kolo Slam Poetry, vítězství údajně jen o fous uteklo někdejšímu brněnskému rapperovi ApokoviNaší věci. Vítěz letošního ročníku sice také zřejmě nemá s hip-hopem nic společného, to nám však nezabrání, abychom si jeho vítězné slamy nepřipomněli.

Slam Poetry je soutěž všech básníků, komiků, ale i rapperů, jež se těší oblibě zvláště ve Spojených státech. Úkolem slammerů je „dostat“ porotu. Kam a jak, to už je na samotných soutěžících Jestli vsadí na humorné podání, nebo se naopak pokusí pohnout emocemi a porotu dojmou k pláči, to už je pouze na nich. V každém případě, jde o zážitek.

Jan Jílek, výherce letošní Slam Poetry, postoupil z regionálního okola v Olomouci a svým výkonem, ve kterém si hrál se slovy tak nápaditě, překvapivě a vtipně, že návštěvníci brněnské Flédy nemohli než hlasitě dávat najevo svou spokojenost. No, konec tlachů. Kontrolujte SlamPoetry.cz a klidně dejte vědět, co na Jana Honzu Jena Jendu Jeníka říkáte.

Slam Poetry

Tagy: Slam Poetry, Fléda, Jan Jílek, videa Slam Poetry

Rubrika: Tipy, 11. listopadu 2008, RavenakKomentáře

05.25 - 13. listopadu 2008

 

finale 2003 pamatuju a apoka podle me zas tak dobrej vykon nepredvedl, stejne tak cossiga neohromil beatboxovou rikankou, nebo co to melo byt. byli tam vetsi pani (napriklad borec, kterej strcil pulku mikrofonu do huby a recitoval dal, nebylo mu rozumet vubec nic ale publikum se valelo smichy vcetne dolezalova psa)) a ten co vyhral (uz nevzpomenu jmeno) vyhral zaslouzene.....a navic dal pulku z price money na bar, coz se taky radne ocenilo)))


05.29 - 13. listopadu 2008

hehe  

tady to jsou dokonce fotky z myho prvniho digikafemlejnku))) http://www.slampoetry.cz/index.php?…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama