METANCITY – nejen Hip hop

Hip-hop Meets Reggae: Soulid Kollective Allstars se představí v Lucerně zcela zdarma

Soulid Kollective není jen solidní jméno, ale hlavně progresivní parta zpěváků, rapperů a DJs, kteří v Německu propojují žánry hip-hopu, reggae, soulu i funku. Letos na jaře vyšel u IPF Entertainment stejnojemenný sampler, který představil několik pozoruhodných talentů, kteří se u nás poprvé společně představí 26. listopadu právě na pódiu pražského Lucerna Music baru…

Součástí týmu, který přijede do Prahy, jsou Purkwa, Demograffics, SimpleOne, Ra.B, Miss Soulstice & U Cee za King Banana Sound system. Za gramcema jim bude dělat backing DJ Rufflow. Všichni zúčastnění to dávají s přehledem německy i anglicky a vycházejí jim vlastní desky. V tomto projektu ale spojili síly jednak proto, že navzájem spolupracují, ale zároveň, aby se osvobodili od věčného škatulkování, které posluchače jen omezuje.

Neváhejte dorazit na tuto jedinečnou party a rozšířit své hudební hranice! Všichni zúčastnění patří mezi velké talenty evropské scény a díky podpoře Lucerna Music baru můžete jejich show vidět zcela zdarma!

IPF Entertainment
Purkwa
Demograffics
U Cee
Rufflow
SimpleOne
Soulid Kollective video

Tagy: Soulid Kollective, King Banana, purkwa, Ra.B, Lucerna Music Bar, IPF Entertainment

Rubrika: Tipy, 13. listopadu 2008, LomeshKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama