METANCITY – nejen Hip hop

Amy, Amy, Amy: Soutěž o tři knihy skončila a my známe její výherce

Před několika dny skončila soutěž o tři životopisy populární zpěvačky Amy Winehouse, kterou náš magazín uspořádal ve spolupráci s nakladatelstvím Jota. Vyhodnocení došlých odpovědí si vzhledem k jejich značnému množství vyžádalo nějaký čas, nicméně k dnešnímu dni už nejen víme, že drtivá většina z nich byla správných a zaslané emaily obsahovaly veškeré náležitosti, ale také známe jména všech tří výherců.

Otázky nebyly nijak složité. Ptali jsme se, jak se jmenovalo debutové album Amy Winehouse. Dále jsem chtěli znát jméno producenta, na jehož vlastní desce Amy předělala jednu vynikající píseň. Její jméno jsme pochopitelně potřebovali vědět také. A konečně poslední otázka se týkala počtu cen Grammy, které má zpěvačka s životopisem od Nicka Johnstonea doposud na kontě.

Správné odpovědi byly: Frank, Mark Ronson a Valerie a celkem pět cen Grammy. Knihu s názvem Amy, Amy, Amy: Amy Winehouseová na vrcholu slávy a na pokraji zoufalství získává Andrea Počepická, Michal Švec a Markéta Lucáková. Všichni jmenovaní obdrželi email s dalšími instrukcemi. Všem ostatním děkujeme za přízeň a věříme, že se na ně štěstí usměje při některé z dalších soutěží.

Amy, Amy, Amy
Jota

Tagy: my, Amy, Amy: Amy Winehouseová na vrcholu slávy a na pokraji zoufalství, Jota, Amy Winehouse, Nick Johnstone

Rubrika: Články, 9. listopadu 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama