METANCITY – nejen Hip hop

LMNO, Kev Brown a Oddisee ve Zlíně, město zažije rap... i s Khomatorem!

V pátek 21. listopadu vystoupí ve zlínském klubu Golem trojka LMNO, Kev Brown a Oddisee, kam dorazí v rámci svého evropského turné Selective Hearing. Proč se jmenuje právě takhle? Jen čtěte níže.

Prvně jmenovaný, člen známého uskupení Visionaries, vydal toto jaro na jejich domovském labelu UP Above spolu s druhým jmenovaným desku Selective Hearing, kterou přijedou představit i k nám.

LMNO zde již vystupoval jak sólo, tak i s Visionaries, Kev Brown se tu mihnul při koncertě Bahamadii a je také členem uskupení Low Budget. Ten třetí, tedy Oddisee, bude u nás vystupovat poprvé.

Již brzy očekávej podrobné profily všech zúčastněných. V roli zástupce domácích vod se přijede do Zlína představit Khomathor, neúnavný to tahoun dění na severní Moravě. Dále zahrají DJ's Pufaz a Vencza. Tohle bude Rap.

Vstupné činí 130 Kč.

Koncert ve Zlíně
LMNO Myspace
Kev Brown Myspace
Oddisee Myspace

Tagy: LMNO, Kev Brown, Oddisee, Zlín Golem, Khomator, Pufaz

Rubrika: Tipy, 8. listopadu 2008, Cream.czKomentáře

21.38 - 10. listopadu 2008

Peklo  

Tak tohle bude opravdové peklo, férová kvalita. Nenechám si ujít. Doufám že to bude dobře ozvučené. Za málo peněc HodnĚ MuzikY :) šel bych tam i za 500,–


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama