METANCITY – nejen Hip hop

Graffiti stuff online na www.queens.cz

Ostrava má nový graffiti legál, otevírací jam proběhne již tuto sobotu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se vyřídilo povolení a mohlo se volně malovat na zdi v blízkosti Squash centra na ulici Charvátské v Ostravě-Výškovicích. V roce 2007 vypršela lhůta, kdy měl pronajímatel objekt vypůjčen od města. Protože se nikdo neměl k tomu, aby smlouvu prodloužil, rozhodl jsem se udělat patřičné kroky a po několika měsících jednání je konečně vše tak jak bychom si přáli…

Plochy jsou opět legální, avšak pozor. Jelikož mám zdi v pronájmu, jde mi o to, aby se zde udržoval pořádek a dodržovali se základní pravidla, které stanovil úřad. Ničím vás writery neomezují. Klasicky se na zdi nesmí kreslit reklamy, rasistické a jiné xenofóbní výrazy, obrazy a slova a taky nic vulgárního. Ten, kdo zde chce malovat, tomu vydám osobní povolení. Malovat je zde možno jen s tímto papírem nebo v doprovodu osoby, jež onen papír vlastní. Kdo má zájem, kontaktujte mě na khomathor@seznam.cz Upozorňuji však, že onen papír samozřejmě nedám každému. Lidi, kteří si ho zaslouží a kterým věřím, ti ho samosebou mít budou. Uplným toyům ho samozřejmě dávat nemíním. Každopadně se ozvěte, máte-li zájem a můžeme to pořešit.

Plochy jsou tedy k mání. První akcí, kterou ještě letos stihneme bude menší otevírací jam, který proběhne již tuto sobotu 8. listopadu od 10.00 hodin. V případě deště se přesouvá na neděli od 11.00 hodin. Místa si prosím rezervujte také u mě na výše uvedeném mailu. Fotky, jak to na legálu vypadá, sledujte zde. Latexy, barvy, pivka a dobrou náladu s sebou. Takže v sobotu, elo partyjo!

Tento článek má jen a pouze dokumentární charakter. V žádném případě se nejedná o propagaci trestného činu. Neznáme a ani nijak nejsme spojeni s tvůrci graffiti. Redakce

Tagy: Ostrava-Výškovice, Ostrava, graffiti legál, legální graffiti

Rubrika: Graffiti, 4. listopadu 2008, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama