METANCITY – nejen Hip hop

Jib Stars Street War: SNB závody v centru Frýdku a afterparty s Pio Squad

Dne 15. listopadu přivítá Frýdek-Místek monstrózní akci, na které si přijdou na své všichni vyznavači SNB, především pak jeho street-jibové podoby. Jib Stars Street War, to je název akce, kterou si pro vás připravili nadšenci a známi riders z Frýdku-Místku. Sníh uprostřed města? Kdo přijede? Kdo se může zůčastnit? Jaká bude afterparty? Sleduj info níže.

Asi čtyřiadvacet riders ze střední Evropy dorazí do Frýdku-Místku. Jsou vybíráni podle kvalit a skills, rozhodně se sjede evropská streetová špička. Památník Holubic ve Frýdku vedle zimního stadiónu pokryje tři metry vysoká rozjezdová konstrukce, přilehlé schodiště památníku osadíme třemi streetovými překážkami pro profi riders a dvěma pro veřejný contest, kdy kinkbox bude usazen na uměle dodělané ploše a dole pod schody bude na závodníky jěště čekat jedna bedýnka. Tenhle setup je otevřen pro každého. Pojede se jam o plno zajímavých věcných cen.

Na dvacet kamenných schodů se street překážkama ale přece nemůžeme pustit úplně každého. Setup překážek pro Jib Stars Street War bude tvořit sedm metrů dlouhá street jail tyčka, sedm metrů dlouhá street bedna s přitlačákama a třetí shred bude tři a půl metrů mírná step up bedna s přitlačákama. Dole na dopadech budou vrstvy koberců k utlumení dopadů. Nepojede se formou žádného závodu, pointou je užít si super den, při street jibbingu a udělat kvalitní materiál pro video, ukázat veřejnosti, co vše dokáže nejen česká, ale i evropská špička.

Po celý den s náma budou FM City DJ's Shupsta , Burcho a Mr. Bjaly. Každý, koho přepadne hlad, bude mít možnost se kvalitně občerstvit u místního šéfkuchaře. Po ježdení následuje přesun do klubu Stoun, kde nás bude čekat Pio Squad a párty do ranních hodin se známými DJ's.

www.stoun.cz

Tagy: Jibstars Street War, Jib Stars Street War, Pio Squad after-party Stoun, SNB

Rubrika: Tipy, 3. listopadu 2008, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama