METANCITY – nejen Hip hop

Silezja unja: Jak dopadl remix contest a jak to vypadá s videoklipem?

Se zpožděním, za které může šotek technicko-technařský, tu pro vás dnes máme cca šestnáct remixů od producentů, kteří se zůčastnili contestu na remix tracku Silezja unja. Ten probíhal od konce července do konce srpna. Kvalita příchozích remixů, byla od velice chabých pokusů až po poměrně zdařilé kousky. Jak to tedy vše dopadlo?

Dopadlo to tak, že i přes několik podařených remixů, neudělal nikdo beat, který by měl dobrý sound a který by především vystihl atmosféru tracku lépe než originál. Proto bude klip pouze na originální verzi, avšak díla všech beatmakers, kteří své remixy poslali a souhlasili s umístěním na internetu, máte k dispozici. Můžete si stáhnout složku, kde najdete všechny remixy, které byly zaslány neořezané v plné verzi.

Takže, máte-li zájem, zkoukněte práci beatmakerů. a své názory nechte v diskuzi. Tímto bych chtěl všem, jenž se zúčastnili contestu, srdečně poděkovat a popřát dobré tvůrčí napády, invenci a peníze na dobrý equipment do budoucna. Sound většiny beats totiž nebyl nijak valný. Díky chlopi!

A jak je na tom samotný klip? V současné době se pracuje na postprodukci, střizích, ladění barev, efektech a podobných věcech. Pokud vše půjde po másle, mohl by klip vyjít v listopadu. Mezitím si můžete projet pár fotek z natáčení, které proběhlo ve více než deseti zajímavých lokacích na Ostravsko-Karvinsko-Těšínsku. Sledujte zde.

Blížší informace o klipu nejpozději v listopadu. Sorry všem, kteří čekají, chceme přinést to nejlepší co z materiálu půjde vytáhnout. Díky za trpělivost partyjo

Silezja unja remixy
Fotky z natáčení klipu Silezja unja
Khomator

Tagy: Khomator, Silezja unja, Videoklip, remix, Hirs Sklad

Rubrika: Články, 18. října 2008, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama