METANCITY – nejen Hip hop

Peťo Tázok se zase hlásí o slovo, tentokrát mu ale jen tak nesklapne / První info

Slovenský projekt Peťo Tázok, jenž tvoří stejnojmenné alter-ego Beneho z Modrých hor a jeho vrchní producent Karaoke Tudra, zamotal hlavu všem posluchačům, kteří si už mysleli, že jejich hlad nemůže nic nezasytit. Pak ale přišlo VP84 a navzdory své minimální stopáži ukázalo, že náročnější posluchač má pořád ještě šanci. První počin Peťo Tázok, návštěvníka z paralelního vesmíru, katapultoval své tvůrce mezi nejsledovanější osobnosti česko-slovenské kulturní sféry. Cesta k dalšímu kusu byla nicméně klikatá a vyžádala si mnoho času.

Zatímco se Bene věnoval Modrým horám, s nimiž natočil výborný mixtape i desku, Tundra se Spinhandzem vytvořili pověstného mutanta, Kačicu s hlavou tigra, nejlepší mixtape loňského roku. Peťo Tázok se zpočátku objevoval jen zřídka, aby zremixoval věci svých kolegů, v poslední době však frekvence jeho návštěv vykazovala daleko vyšší intenzitu.

První informace jsou skromné, ale vlastně říkají vše potřebné. Album neupřesněného názvu bude obsahovat celkem šestadvaceti stop, za kterými stojí jeden Tázok a jeden Tundra. Datum vydání bylo stanoveno na letošní listopad, přičemž samotnou výrobu a distribuci si už vzal na starost pražský label Vladimira 518 Bigg Boss. První vlaštovkou, která se uhnízdila na jejich myspace, se stal Tomáš Točáky. Poslouchejte, a kdyby náhodou, dodávám, že texty tentokrát budou vypsány v bookletu.

Peťo Tázok

Tagy: Peťo Tázok, Karaoke Tundra, bene, Tomáš Točáky, Bigg Boss

Rubrika: Články, 12. října 2008, RavenakKomentáře

15.36 - 13. října 2008

neuveritelne  

volil by som tajuplnejsie vety, a nespominal by som uplne rozdielny projekt v prvej vete, Tazok nie je Bene ! to si raz a navzdy zapametajte – Bene je z Galanty a Tazok je z VP84 !!!Su to dve rozdielne postavy ! ach tii pseudo-novinari !)))) na jednej strane sa buchaju do prrrrss na strane druhe tu ludi zavaadzaju a sami ich ochudobnievaju na duchu !))))


12.41 - 15. října 2008

pseudo-novinar  

che che


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama