METANCITY – nejen Hip hop

Booczech a Zkrat z 2. Jakosti s novým počinem ke stažení, Plzeň se zase hlásí o slovo

Tentokrát tady máme informace z domácí scény. Pamatujete-li si na kapelu Divokej západ nebo znáte album Kvulikurvachu­dejmvitae od jejích pohrobků 2. Jakosti, tak zároveň znáte i rappera jménem Booczech, dříve Raek, který v minulých dnech dosáhl toho, že plzeň má zase o jeden rapovaný kousek navíc.

Bootape vzešel z dlouhodobé spolupráce mezi Booczechem a Zkratem. Zatímco Boo obstaral po svých pracovních povinnostech texty, druhý jmenovaný si vzal do parády hudební podklady. Nahrávání probíhalo u blíže nespecifikovaných přátel v Karlových Varech, nicméně nějaký materiál byl pořízen i u Zkrata ve studiu V kuchyni doma.

Autoři se nechali slyšet, že mixtape je výhradně určen k domácímu poslechu. Máte-li zájem o trochu náročnější texty, alespoň, co říkají Booczech se Zkratem, mohla by to být deska pro vás. Přesvědčit se můžete na jejich stránkách zde, kde si zmiňovaný Bootape můžete stáhnout za třicet korun českých. Dejte vědět, až uslyšíte. Zajímá nás to a kluky jistě taky.

Booczech – Bootape
Boozech/2. Jakost Myspace

Tagy: Booczech, Bootape, Raek, Zkrat, český hip hop

Rubrika: Tipy, 4. října 2008, RavenakKomentáře

16.50 - 4. října 2008

spokojenej  

libil se mi tenkrat Zapad, libila se mi Jakost a libi se mi i tohle..sice neznam nikoho jinyho kdo to posloucha ale ja jsem spokojenej :-)


23.52 - 7. října 2008

 

Dobře utracenejch 30 korun, jen škoda, že je to všechno v jednom souboru.. Trochu zavzpomínání na časy Divokýho Západu ;)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama