METANCITY – nejen Hip hop

Dara Rolins a MJ Cole v Praze, oslavte s nimi úspěch remixu Slowly v UK Garage Top 10

Pro všechny příznivce je to jedinečná příležitost, jak se v příjemné atmosféře klubu Radost FX skvěle pobavit a protančit celou noc. Vystoupení proběhne v návaznosti na úspěch remixu skladby Slowly od MJ Colea, který se vyšplhal, až na druhé místo UK Garage hitparády BBC 1. Bude se jednat o první vystoupení Dary Rolins po mateřské dovolené.

Dara Rolins a MJ Cole. Zní to skoro neuvěřitelně, ale je to tak. Když před pár měsíci vybírala Dara umělce pro své remixové album D2, její volba padla na respektovaného britského producenta MJ Colea. Díky této spolupráci vznikl pak remix skladby Slowly, kterou původně Dara napsala spolu s Ondřejem Brzobohatým. Následoval velký úspěch v podobě umístění tohoto remixu v prestižní BBC UK Garage Top 10 na fantastickém druhém místě!

MJ Cole je již velkou řadu let celosvětově respektovaným producentem a DJem. V Anglii obdržel již pětkrát prestižní cenu MOBO, jeho album bylo zvoleno albem roku v UK, bylo zařazeno mezi deset nejlepších desek ve Velké Británii vůbec a navíc získalo nominaci na celosvětovou cenu Mercury. Již dříve remixoval umělce typu Mariah Carey, Tom Jones či Roni Size.

Jak se vůbec povedlo získat remix od osobnosti typu MJ Colea? . „Píseň Slowly jsem si vybral především kvůli vokálu, okouzlil mě skvělý hlas Dary,“ prohlásil MJ Cole o spolupráci s Darou Rolins, která je z úspěchu nadšená.

Díky narození dcery Laury nebylo možné dostatečně využít potenciál, který se Daře ve Velké Británii po tomto úspěchu nabízel. Neznamená to však, že nebude na co navazovat. První vlaštovkou bude společné vystoupení těchto umělců na party v klubu Radost FX v pátek 3. října.

Dara Rolins se představí poprvé naživo po mateřské dovolené a hosty si vybrala vskutku úžasné. Nebude chybět MJ Cole, který kromě společného vystoupení s Darou Rolins ve skladbě Slowly vystoupí v DJském setu se svoji dvorní zpěvačkou Elisabeth Troy. Elisabethin hlas můžete znát ze skladeb, které psali historii UK Garage a staly se celosvětovými hity, jako jsou Crazy Love nebo Tired Games. Dara Rolins zazpívá společně s Janem Kleníkem z Ohm Square a Yardou Helešicem (ex Support Lesbiens). Kromě těchto vystoupení se můžete těšit na DJské sety našich nejlepších R&B/UK Garage/House DJ's Rica a Bély En.

V pátek 3 se v klubu Radost FX bude měnit historie české taneční scény a vy by jste u toho neměli chybět.

Dara Rolins

Tagy: Dara Rolins, MJ Cole, Radost FX Praha

Rubrika: Tipy, 3. října 2008, Sony BMGKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama