METANCITY – nejen Hip hop

Graffiti stuff online na www.queens.cz

King Size Graffiti Jam, to je křest pěti nových legálních ploch v Havířově

Jak jsem již nedávno informoval, Havířov má pět nových legálních ploch. Malování na nich podléhá určitému řádu, který jsem popsal v onom článku na tomto webu. První velkou akcí, jež slavnostně zahájí malování na těchto plochách, bude King Size Graffiti Jam. Ten se uskuteční v neděli 28. září.A na co se writers i pokukující spoluobčané mohou těšit?

Writers budou mít veškeré plochy podetřeny, zřejmě na okrovou barvu, a to díky sponzorovi a zásadnímu hráči na poli míchání a prodeje barev v Havířově a okolí – firmě Barvy Eric, která sídlí na ulici U Nádraží 1202/ v Havířově-Šumbarku. Pokud se jedná o spreje a ostatní stuff pro writers, není pochyb o tom, kdo to bude – Saton Shop se sídlem na ulici Švermova 61 v Ostravě-Mariánských horách.

Saton shop bude na místě v den konání. Můžete si tudíž nakoupit barvy a ostatní doplňky přímo u stěny. Stánek bude u odhlučňovací stěny skateparku na Šumbarku 2. etapě. No a spoluobčané se mohou těšit na barevné obrázky, to je jasné, che che.

Veškeré dotazy a rezervace míst směřujte na email khomathor@seznam.cz, případně na icq 211879867. Uvi­díme se.

Khomator

Tento článek má jen a pouze dokumentární charakter. V žádném případě se nejedná o propagaci trestného činu. Neznáme a ani nijak nejsme spojeni s tvůrci graffiti. Redakce

Tagy: King Size Graffiti Jam, Havířov, graffiti jam, legální graffiti

Rubrika: Graffiti, 15. září 2008, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama