METANCITY – nejen Hip hop

Toxique už taky mají, volba pro videoklip padla na singlovku Two Sides

Zatímco se pražská retro-všechno-míchající kapela Toxique v čele s excentrickou zpěvačkou Klárou Vytiskovou objevila minulý čtvrtek v natáčení pořadu České televize Ladí neladí v ostravskému klubu Fabric, téhož dne proběhla na televizní stanici Óčko premiéra jejich prvního videoklipu.

Vizuální podobu dostala dle očekávání singlovka Two Sides, s níž Toxique zazářili na soutěži Eurosong a vstoupili tak do povědomí širší veřejnosti, která se z jejich tvorby nemůže jinak než radovat. A kdybyste náhodou chtěli, ať se radost šíří dál a dál, pak vězte, že Toxique si budou moc považovat, když pro jejich klip budete hlasovat v dalším díle Medúzy a Esa.

Toxique jsou každým coulem popovou kapelou jazzových muzikantů, která nezanedbala ani tuto stránku. Ke škodě autorů tohoto povedeného klipu nejsou k nalezení žádné bližší informace. Nám divákům to ale dobrý dojem kazit nebude, a tak už nezdržujme a vydejme se směrem k fialovým legínám, puntíkovaným konvím a růžovým boa.

Ačkoli Toxique na svém myspace avizovali skladbu na Youtube, já bych doporučoval raději zavítat na stránky O2 Extra, kde Two Sides vládnou vyšší kvalitou jak zvukovou, tak samozřejmě obrazovou. Bavte se a dejte třeba vědět, jak se vám to líbí.

Toxique
Toxique Myspace
Toxique – Two Sides
Recenze alba Toxique

Tagy: Toxique, Two Sides, videoklip Two Sides, Klára Vytisková

Rubrika: Tipy, 10. září 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama